Samsung MV800 incelemesi Samsung MV800: Fotoğraf Makinesi

  • 180 derece dönebilen ekran
  • Çift görüntü sabitleme teknolojisi
  • Full HD video kaydı desteklenmiyor
Özetle

Samsung, MV800'ü fotoğraf çekimine dair oldukça üstün teknolojilerle donatmayı başarmış. Yer verilen ekran, görüntü kalitesi ve işlevsellik olarak sınıfındaki birçok rakibe göre daha başarılı. Kullanıcılar artık satın alacağı fotoğraf makinesinden video çekiminde de çok şey bekliyor. Samsung MV800, HD çözünürlükte çekim yapabiliyor ancak 1280 x 720'yi geçemiyor. Aynı sınıfta 1920 x 1080 çözünürlükte çekim yapan ürünlerin olduğunun altını çizelim.

180 derece dönebilen ekran sayesinde fotoğraf çekerken şekilden şekle girmeye son...

Samsung MV800'ün ön plana çıktığı nokta MultiView özelliği. 18 mm'lik kalınlığa sahip olan fotoğraf makinesinde 180 derece dönebilen bir ekran bulunuyor ve böylece kullanıcıların kendilerini çekmesi oldukça kolay hale geliyor. Aynı işlemi akıllı telefonlarınızın ön kamerasıyla gerçekleştirirken çözünürlüğün oldukça düştüğünü unutmamak gerek. Samsung akıllıca davranarak ekranın arka tarafında kalacak ikinci bir deklanşöre de yer vermeyi ihmal etmemiş. Optik ve elektronik görüntü sabitleme teknolojileri ile fotoğraf kalitesini oldukça yükseğe taşıyan üründe ekran 3.0 inç büyüklüğünde ve dokunmatik kullanımı destekliyor. 16.1 MP çözünürlükteki fotoğraflar kesinlikle göz kamaştırıcı ancak aynı iddianın videoda da sunulmasını beklerdik. 1280 x 720 piksel çözünürlük günümüzün olması gereken standardı sayılan 1920 x 1080'in gerisinde. Kullanıcı dostu birçok çekim moduna ve ayara sahip olan Samsung MV800, özellikle sıra dışı tasarımı sayesinde avantaj elde etmeyi başarıyor.

Samsung MV800 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Samsung MV800
Ürün Türü Kompakt Fotoğraf Makineleri
CHIP Online Notu 17
Üretici Samsung
Satın Al

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Sahtekar Samsung video ozelliklerini bilerek saklamis, bu incelemeyi okumayan birisi bilmeden alabilirdi. Faydali olmus baya.

samsung bu cihazın dağıtımını geçen ay bitirdi.tekrar sürmeyecek piyasaya bu tanıtımı yayınlamak için biraz geçmi kaldınız. yoksa hepsiburada.com un stoklarında çok mu ürün var?

Benim merak ettiğim fotoğraf kalitesi. FullHD video çekimi yapmak gibi bir amacım yok. TIPA tarafından genel kullanım amaçlı en iyi kompakt fotoğraf makinesi seçilmiş ki kolay kolay bu ödüller verilmiyor.

Sen de yorum yaz

Turhost