Samsung WEP870 incelemesi Samsung WEP870: İkisi bir arada

CHIP ONLINE Notu
85
  • Çift kulaklık
  • Şık tasarım
  • Çift mikrofon
Özetle

LCD ekranı ile Bağlantı durumunu, pil seviyesini ve aramaları görüntüleyebilen ürün uzun konuşma ve bekleme süresi ile çok başarılı.Editörün Seçimi

Çift mikrofonlu gürültü önleyici bir özelliği mevcut.

Hem müzik dinlemek hem de aramalarınızı cevaplamak için düşünülmüş.

Samsung'un son zamanlarda art arda ürettiği başarılı çoklu ortam telefonlarından sonra firmanın bu ürünlerini yeni ve başarılı aksesuarlar zenginleştirmeye başladığını görüyoruz. Test merkezimize geçen ay konuk ettiğimiz sportif amaçlı kuklalıktan sonra bu ayda firmanın yeni melez Bluetooth kulaklığını konuk ettik. WEP870'i incelemeye başladığımızda kulaklıkla müzik dinlemenize de olanak tanıyan A2DP Bluetooth profili ilk olarak dikkatimizi çeken özellik oluyor. Hem stereo hem de mono kulaklığı aynı kutuda birleştiren firma bu sayede telefon görüşmesi ve müzik keyfiniz için sizi ayrı ayrı kulaklık satın alma derdinden de kurtarıyor. WEP870 kullanımda da yenilikler sunan bir ürün. Söz konusu arama gelirken stereo sesi yavaş kısan ürün çağrı bittiğinde yeniden stereo konuma geri dönüyor. Yine çoklu bağlantı ile diğer ses cihazlarına da bağlanabilen ürün tasarım konusunda da farklılığını hissettiriyor. Şık bir ana gövdesi olan ürün krom kenarları ve grafit ön yüzü ile tarzınızı tamamlar nitelikte bir görüntü oluşturuyor. Son olarak WEP870'in çift mikrofonlu gürültü önleyici bir özelliği olduğunu da belirtelim.

Samsung WEP870 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Samsung WEP870
Ürün Türü Kablosuz Kulaklık
CHIP Online Notu 85
Üretici Samsung
Teknik Detaylar
Tip Mono, Stereo
Bluetooth desteği Bluetooth V2.1
Konuşma Süresi 6 Saat
Bekleme Süresi 150 Saat
Desteklenen protokoller HSP, HFP,A2DP
Diğer LCD bilgi ekranı

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Ben 30 günlük kullanımdan sonra direk servise gönderdim.Kulağa takma aparatı ben hiçbir zorlama vs. yapmadan 30 gün sonra kırıldı.Ayrıca kulaklık çekimi telefona 50 cm uzaklıkta olsa bile sıkıntılı.Sürekli bir parazit söz konusu.Bilmiyorum belkide bana bozuk olan ürün denk gelmiştir ama ben hiç memnun kalmadım.Zaten aldığımın 3. günü iade etmek için gittiğimde kulaklık türü ürünlerin iadesi olmadığını öğrenmemde ilk bombam oldu (kulağımıza taktığımız için iade edemiyomuşuz).

uzun konusma ve bekleme suresi mi, saka yapiyorsunuz herhalde...

Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok başarılı bir ürün. Benden görüp iki arkadaşım daha aldılar ve memnunlar. Özellikle hareket halinde olanlar için çok ideal. Bisikletle dolaşırken müzik dinlemek ayrı bir zevk oldu. Ses kalitesi de oldukça tatminkar. Pili diğer bluetooth kulaklıklardan daha çok dayanıyor ama yine uzun yola çıkarsanız yeterli gelmeyecektir. Kesintisiz 4-4,5 saat müzik dinleyebilirsiniz.

Sen de yorum yaz