Seagate GoFlex Slim incelemesi Seagate GoFlex Slim: Çok hızlı

Piyasadaki en iyi taşınabilir disklerden biri.

Oynat Seagate GoFlex Slim İnceliği, yüksek performansı ve sökülebilir USB 3.0 dönüştürücüsü ile GoFlex Slim piyasadaki en iyi taşınabilir disklerden biri.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Editörün seçimi
Seagate'in yeni taşınabilir diski GoFlex Slim, ilk bakışta USB 3.0 arabirimi ile dikkat çekiyor. USB 3.0'a geçiş konusunda rakiplerine nazaran geç kalan firma, GoFlex Slim ile aradaki açığı kapamayı amaçlıyor. Ürünün kapasitesi 320 GB ile herkesi tatmin etmese de içerisindeki 7200 devir ile dönen disk muazzam bir performans sunuyor. HD Tune ile yaptığımız testlerde 105 MB okuma ve 100 MB yazma değerlerine ulaşan GoFlex Slim, büyük çaplı dosyaları anında bir yerden bir yere taşımanızı mümkün kılıyor. GoFlex Slim'in bir başka özelliği de sökülebilir SATA'dan USB 3.0'a dönüştürücü aparatı. Bu aparat sayesinde GoFlex Slim'in 320 GB'lık diskini çıkarıp istediğiniz diski, isterseniz hatta Solid State diskleri bile bilgisayarınıza USB 3.0 portundan bağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda dünyanın en ince taşınabilir diski olan GoFlex Slim, 160 gram ağırlığıyla da beğenimizi kazanıyor.
Özetle

İnceliği, yüksek performansı ve sökülebilir USB 3.0 dönüştürücüsü ile GoFlex Slim piyasadaki en iyi taşınabilir disklerden biri.

Seagate GoFlex Slim Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Seagate GoFlex Slim
Ürün Türü Harici Disk
CHIP Online Notu 85
Üretici Seagate
Teknik Detaylar
Arabirim USB 3.0
Kapasite 320 GB
Disk 2.5" SATA 7200 RPM
İşletim sistemi Windows, Mac
Ağırlık 160g
Boyutlar 124,8 x 78 x 9 mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

mükemmel cihaz rakipsiz keşke 500 gb pıyasaya sunulsa daha çok var

Bence de rakipsiz tabi parası da önemli.

sökülebilir sata xd normal sata sökülmüyormu e-sata niye yazmadınız

ilk defa 7 gb veri yükledim.kapattım. tekrar açtım bilgisayar görmedi .önüne takılan go flex arıza yaptı servise gitti. go flex kullanışsız önüne takılıyken taşıdığınızda bükülme yerinden çıkma yapabiliyor sabit olsa iyi olurdu tamirden gelmesini bekliyorum

500 GB çıktıı ve ürün artık tamamen kusursuz :)

Sen de yorum yaz