Sony Ericsson MAS 100 incelemesi Pratik hoparlör

Cep telefonunuzu için güvenli bir taşıma çantası görevini de gören MAS 100, dilediğiniz yerde müzik dinlemek için uygun.

Oynat Sony Ericsson MAS 100 Cep telefonunuzu için güvenli bir taşıma çantası görevini de gören MAS 100, dilediğiniz yerde müzik dinlemek için uygun.
Sony Ericsson cep telefonları için üretilen MAS 100, müziği her zaman yanınızda taşımanız için düşünülmüş bir aksesuar.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
51
  • Toz ve darbeye dayanıklı
  • Hafif ve küçük
  • Ses biraz boğuk çıkıyor
Sony Ericsson cep telefonları için üretilen MAS 100, müziği herzaman yanınızda taşımanız için düşünülmüş bir aksesuar. Bir taşıma çantası ve hoparlörün birleştirilmesinden oluşan MAS100, içinde iki adet küçük cep içeriyor. Bu ceplerden birisinin içinde bulunan ve yalnızca Sony Ericsson cep telefonlarına uyabilen fişi cep telefonunuza bağlıyorsunuz.Telefondan geriye kalan boşluğa ise kredi kartı, kimlik ve para gibi her zaman yanınızda bulunması gereken şeyleri koyabilirsiniz. Öteki cepte ise bir radyo anteni bulunuyor.Dilerseniz bu cebi de küçük şeyler için kullanabilirsiniz. Fakat her iki cebin de kapasitesinin oldukça sınırlı olduğunu belirtmeliyiz. MAS 100 size daha net radyo dinleyebileceğiniz bir anten sunarak çekim gücünüzü arttırsa da, ürün dış darbeler ve toza dayanıklı üretildiğinden dış kaplaması kalın. Bu yüzden içeride kalan hoparlörden nispeten boğuk bir ses geliyor. Buna karşın ürünü alıp taşıma kayışıyla beraber elinize alıp kumsalda müzik dinleyebilir ya da kısıtlı bir alana müzik yayını yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun şarjının tam olduğundan emin olmalısınız. Yoksa bir anda hem müziksiz hem de telefonsuz kalabilirsiniz.SONUÇ: Cep telefonunuzu için güvenli birtaşıma çantası görevini de gören MA S 100, dilediğiniz yerde müzik dinlemek için uygun.
Özetle

-

Sony Ericsson MAS 100 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Sony Ericsson MAS 100
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 51
Üretici Sony Ericsson
Teknik Detaylar
Hoparlörler Tek parça
Güç kaynağı Cep telefonu
Kasa yapısı Plastik
Kumanda Yok
Boyut 154 x 84 x 44 mm
Diğer Radyo anteni

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

gereksiz icat

Sen de yorum yaz