Steganos Internet Privacy incelemesi İnternette Gizli Kalmanın Kolay Yolu

Eğer bir haber grubuna mesaj yazarken ya da bir web sitesini ziyaret ederken kendiniz ile bilgileri karşıya gönderip göndermediğinizden şüphe ediyorsanız, Steganos Internet Privacy yazılımı ilginizi çekecektir.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
76
Çok uygun bir fiyatı olan ve gizli kimlikle sörf yapmanıza yardımcı olacak olan yazılım, sadece bu konuda paranoyaya sahip olanlara ve internet üzerinde yasak işler yapanlara değil, online bankacılık gibi bilgilerin gizli kalması gereken konularında da size yardımcı olacaktır. Yazılım, kullanıcıya internet üzerinde iki şekilde yardımcı oluyor. İlk olarak internet üzerindeki varlığınızı gizliyor. Ardından da bir bağlantının ardından bilgisayarınızda kalmış olan izleri yok ediyor. Böylelikle hem online hem de offline olarak korunmuş oluyorsunuz. Küçük bir firewall yazılımı kurarak IP adresinizi saklayan yazılım, browser’ınızı dünyanın çeşitli yerlerinde yer alan anonim proxy sunuculara yönlendiriyor. Bu sunucular IP adresi ile birlikte sizle ilgili bilgileri de siliyor ve isteğinizi web sayfasına kendi üzerlerinden yönlendiriyorlar.
Özetle

Yazılım, internette güvenlik için elle yapılması gereken bir çok işlemi uygun bir şekilde otomatik olarak sizin yerinize yapıyor. Kusursuz değil ama fiyatına göre başarılı.

Steganos Internet Privacy Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Steganos Internet Privacy
Ürün Türü Güvenlik Yazılımları
CHIP Online Notu 76
Üretici Steganos

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

tebrikler güzel prıgram

normal olarak bidiğimiz internet olan internete yeni programlar açılsın bir yazı programı olsun yazıyı yani metni yazıp ondan sonra kayıt yapıp onu istediğimiz şekle sokup yani yazıyı bilgisayada istediğimiz şekilde katlayıp dosyaya koyalım yani istediğim şekil üçgen kare vs gibi yani sanal olarak katlanacak normalde biz kağıdı istediğimiz şekilde katladığımız gibi.

Sen de yorum yaz