Tunçmatik Travel Surge incelemesi Her Yerde Koruma

Dizüstü bilgisayarınızı koruyun!

Oynat Tunçmatik Travel Surge Dizüstü bilgisayarınızı elektrik dalgalarından korumak için Tunçmatik Travel Surge iyi bir çözüm.
Travel Pro'nun üzerinde hem R11 hem de R45 girişler bulunuyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Dizüstüler için ideal
  • Uzatma kablosu
  • Kullanım kılavuzu
Tunçmatik'in diğer bir darbe gerilimi koruma cihazı Travel Surge adından da anlaşılacağı gibi bol bol gezen dizüstü bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmış. Özellikle şantiyeler gibi elektrik voltajının dalgalandığı yerlerde dizüstünüzü kullanıyorsanız bu ürün bilgisayarınızı koruyacaktır. 12000 Amper ve 6000 V'a kadar akımları saniyenin milyarda birinde kesen Travel Pro'yu kullanmak için tek yapmanız gereken elektrik kablosu ve dizüstü adaptörü arasına cihazı takmak. Modem ve ağ üzerinden gelecek darbe gerilimleri için de koruma sağlayan Travel Pro'nun üzerinde hem R11 hem de R45 girişler bulunuyor. Telefon ve ağ hattını buraya bağladıktan sonra ürünün uzayan kablosu ile bilgisayarınıza güvenli bir şekilde bağlantı yapabiliyorsunuz. Adaptör ve dizüstü arasında genelde mesafe olduğunda 1,2 metrelik otomatik toplanan bu kablo güzel düşünülmüş bir özellik diyebiliriz. Hem ağ hem de modem için tek bir kablo olduğundan modem girişini bir RJ45'den RJ11'e adaptörle yapmak durumunda kalıyorsunuz. Underwriters Laboruvarları tarafından UL1449 sertifikasını alan Travel Pro'nun koruma ömrü bittiğinde üstündeki ışık sönerek sizi uyarıyor.
Özetle

Tehlikeli elektrik şebekelerinde hassas dizüstünüz için ideal olan ürünün tek eksisi iyi bir kullanım kılavuzunun olmaması.

Tunçmatik Travel Surge Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Tunçmatik Travel Surge
Ürün Türü Taşınabilir Şarj Ünitesi
CHIP Online Notu 68
Üretici Tunçmatik
Teknik Detaylar
Koruma kapasitesi 306 JOULE
Giriş çıkışlar RJ11 / RJ45
Maksimum akım 12000 Amper
Tepe gerilimi 6000 V
Tepki süresi <1 NS
Diğer 1.2 m kablo

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz