VIVOTEK Victoria V520T incelemesi Victoria V520T: Verileriniz güvende

Oynat Victoria V520T Her ne kadar okuma ve yazma hızlarında mükemmel bir performans sunmasa da güvenlik ve ek özelikleriyle çok başarılı bir ürün.
Bilgisayar kitleme ve veri yedekleme gibi araçlar da V520T'de mevcut.
CHIP ONLINE Notu
85
  • Parmak izi güvenliği
  • Taşınabilir uygulamalar
  • Bilgisayar kilitleme
Özetle

Her ne kadar okuma ve yazma hızlarında mükemmel bir performans sunmasa da güvenlik ve ek özelikleriyle çok başarılı bir ürün.

Verilerini güvende depolamak isteyenler için düşünülmüş bir bellek.

MobiArts tarafından test merkezimize gönderilen Victoria V520T, 8 GB kapasiteye sahip olan ve verilerinizi güvenli bir biçimde depolamayı amaçlayan bir USB bellek. Fakat Victoria'yı piyasadaki diğer USB belleklerden ayıran birkaç önemli özellik mevcut. Bunlardan ilki cihazın üzerindeki parmak izi okuyucusu. 508 DPI tarama yapabilen bu okuyucu yüz bin okumada bir hata oranı ile verilerinizin ne kadar güvende olduğunu kanıtlar nitelikte. Ürünü kutusundan ilk çıkardığınızda kendi parmak izinize göre bir kurulum yapmanız gerekiyor. Burada elinizdeki istediğiniz parmağı kullanabilirsiniz. Daha sonra seçtiğiniz parmak taranıyor ve kaydediliyor. Bundan sonraki işlemlerinizde USB belleği bilgisayarınıza veya başka bir bilgisayara taktıktan sonra parmak izinizi okutmanız ve verilerinize güvenli bir biçimde ulaşmanız sağlanıyor. Parmak izine ek olarak isterseniz şifre ile de giriş yapabiliyorsunuz bu güvenli alana. V520T içinde bazı portatif ve kendine özgü uygulamaları da barındıran bir ürün. Taşınabilir e-posta istemcisi, internet tarayıcısı, sıkıştırılmış dosya deposu, bilgisayar kitleme ve veri yedekleme gibi araçlar da V520T'de mevcut.

VIVOTEK Victoria V520T Teknik Özellikleri
Ürün Modeli VIVOTEK Victoria V520T
Ürün Türü USB Bellek
CHIP Online Notu 85
Üretici VIVOTEK
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0
Kapasite 8 GB
Parmak izi okuyucu 192x16 Piksel 508 DPI
İşletim sistemi Windows 2000, XP, Vista
Boyutlar ve ağırlık 80x228x107, 8g
Diğer Uzatma kablosu

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Msn gibi uygulamalardada işe yarasa çok iyi olurdu...

Sen de yorum yaz

Turhost