Western Digital TV Live Hub incelemesi Çevrimiçi hizmetler

Oynat Western Digital TV Live Hub Western Digital TV Live Hub, nispeten ufak bir kutuda 1 TB kapasite sunan ve başarılı ağ desteğiyle dikkat çeken bir ürün.
CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Western Digital TV Live Hub, nispeten ufak bir kutuda 1 TB kapasite sunan ve başarılı ağ desteğiyle dikkat çeken bir ürün.

Çevrimiçi hizmetler

HDMI arabirimi ile çalışan bir ürünle birlikte HDMI kablosu gelmemesini, kumanda ile çalışan bir ürünün yanında kumanda verilmemesine benzetiyoruz. Western Digital TV Live Hub HDMI, kompozit ve komponent çıkışlarına sahip olmasına karşın maalesef beraberinde herhangi bir görüntü aktarım kablosu gelmeyen bir ürün. Nispeten küçük boyutlarına karşın 1 TB dahili kapasitesi ile dikkat çeken TV Live Hub'ın üzerinde iki adet USB portu yer alıyor. Sabit disk veya USB belleğinizi takabileceğiniz bu portlar ile ürüne içerik aktarımı yapabiliyor veya doğrudan bu ortamların içindeki içeriği oynatabiliyorsunuz. TV Live Hub'ı PC'ye bağlamak ve PC'den veri aktarımı yapmak için bir USB portunun olmaması ise üzücü. Ürünün en çok beğendiğimiz özellikleri arasında Blockbuster ve Netflix'ten film kiralama özellikleri yer alıyor. Fakat bu özelliklerin sadece ABD'de kullanılabilmesi bizi hayal kırıklığına uğratıyor. Üreticilerin bu bağlamda ülkemizdeki yerli içerik sağlayıcılar ile işbirliği yapmaması, bu tür cihazların sıradan bir medya oynatıcı olmaktan öteye götüremiyor. Zira piyasadaki bütün medya oynatıcılar neredeyse aynı özelliklere sahip iken asıl fark bu tür çevrimiçi hizmetlere ortaya çıkıyor.

Western Digital TV Live Hub Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Western Digital TV Live Hub
Ürün Türü Medya Oynatıcı
CHIP Online Notu 68
Üretici Western Digital
Teknik Detaylar
Kapasite 1 TB
Görüntü çıkışı HDMI, Kompozit , Komponent
Ses Çıkışı HDMI, Optik, AV
Arabirimler 2 x USB 2.0, 1 x Ethernet
Boyutlar (YxDxG) 31,75 x 198 x 154,00 mm
Ağırlık 0,55 kg

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

incelemeniz kötü.
çok önemli iki teknik detayı verememişsiniz:
1.cisi kullanılan işlemci tipi nedir? 3D desteği varmı?
2.cisi HDMI arayüz hangi versiyon? HDMI 1.4 mü, 1.3mü?

chip sizin dergi sitenizi begeniyorum ama incelemelerde gercekten detayları tam incelemiyorsunuz sizlere müsteri tavsiyesi diyelim incelediginiz ürünlerin ayrıntılı teknik detayları atlamadan öncelikle tek tek ele almak sonra dış görünüşü olsun ek verilen parca vs olsun ikinci olarak ele almanız ve ücüncü olarakta genel özellikler (yani kimisi fazla detayı istemez veya anlamaz) ve sizin ürün yorumunuz ve tavsiyeleriniz son olarakta inceledigin ürün elinize geciyor peki bunun neden farklı yönlerden cekilmiş bir kaç resminizi koymuyorsunuz ki incelemeniz daha zenginleşsin saygılarımla başarılarınızı diliyorum

Sen de yorum yaz

Turhost