Winzip 8.1 Beta incelemesi Daha Fazla Özellik ile Sıkıştırma

Özetle

Bir ZIP programına artık daha fazla özelliğin eklenemeyeceğini düşünüyorsanız Winzip’in 0.1’lik yeni güncellemesi bile fikrinizi değiştirmeye yetiyor.

Kullanıcıların istekleri doğrultusunda programı geliştirmeye çalışan Winzip programcıları yeni paketle de sıkıştırılmış dosyalar üzerinde gerçekleştirilebilecek hemen her imkanı kullanıcıya sunuyor.Yenilikler arasında en çok dikkat çekeni ise Zip and Email Plus adını taşıyor.

Program içinde daha önce de yer alan bir özelliğin bu geliştirilmiş hali ile artık default mail yazılımını kullanarak eklenti olarak bulunan zip dosyasının adını değiştirebileceğiniz gibi şifre eklemeniz de mümkün oluyor. Bu şekilde eklenti virüslerine karşı da pratik ve başarılı bir koruma sağlayabiliyorsunuz.Eskiden Winzip içinde Actions menüsünde yer alan Install seçeneği ile arşiv içinde bir setup ya da install dosyası buluması halinde bunların otomatik olarak kullanılması mümkün oluyordu.Yeni sürümde ise bu yararlı özellik WinZip sihirbazına da dahil edilmiş. Ayrıca artık tek parça ZIP’lerin sonradan ufak parçalara bölünmesi de mümkün oluyor. Dosya boyutları disketler için 1.2MB, 1.44MB ve 2.88MB olarak değişirken Iomega Zip ve CD-R/RW diskler için 100MB ve 650MB gibi değerlere de sahip olabiliyor.

Winzip 8.1 Beta Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Winzip 8.1 Beta
Ürün Türü Sistem Yazılımları
Üretici Winzip

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz