X-Mini II Black incelemesi X-Mini II Black: Boyundan büyük

Avucunuzun içine sığacak kadar küçük

CHIP ONLINE Notu
85
  • Editörün Seçimi

Test Merkezi'mize bu ay konuk olan en ilginç ürün X-Mini II. Avucunuzun içine sığacak kadar küçük olan bu hoparlör, çıkardığı ses ile boyutlarından beklenmeyecek bir performans sunuyor. USB arabirimi üzerinden şarj olan X-Mini, 3.5mm girişinden ses alıyor. Dahili pili sayesinde kesintisiz 12 saat müzik çalabilen X-Mini II, diğer küçük hoparlörlerin aksine Bas seslerde inanılmaz derecede başarılı. Tabii ki bu denli yüksek ses kalitesi üründe yer alan 40mm'lik sürücüye ve BXS adını taşıyan Bass Genişletme Sistemi'ne ait. Tasarım konusunda da rakiplerine taş çıkartan X-Mini, yuvarlak hatları ile bu konuda ödül dahi almış. Yine ürünün akordeon tasarımı sayesinde kullanacağınız zaman genişletebiliyor, taşıyacağınız zaman da kompakt hale getirebiliyorsunuz. X-Mini'nin bir başka dikkat çeken özelliği de Buddy-Jack. Aynı zamanda ses çıkışı olan ürünlerden birkaçını Buddy-Jack ile birbirine bağladığınızda inanılmaz ses çıkışına sahip bir ses sistemi elde edebiliyorsunuz. Kablo yönetimi konusunda da başarılı olan X-Mini, hem USB hem de ses kablosu için yuvaya sahip. Ürünün PSP, dizüstü bilgisayar, iPhone, iPad, MP3 çalar ve cep telefonlarıyla uyumlu olduğunu da belirtelim.

Özetle

Boyutundan beklenmeyecek ses, red dot ödüllü tasarım, 12 saat kesintisiz çalma ve minik boyutlarıyla X-Mini kaçırılmayacak bir ürün.

X-Mini II Black Teknik Özellikleri
Ürün Modeli X-Mini II Black
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 85
Üretici X-Mini
Teknik Detaylar
Çıkış gücü 2.4W
Sinyal gürültü oranı >85 dB
Frekans Aralığı 100 – 20 KHz
Çap 52mm
Ağırlık 52g
Çalma süresi 4-12 Saat

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Verdiğiniz telefon numarası Singapur'un mu yoksa bana mı öyle geldi

Türkiyede dağıtımı var mı, varsa kim yapıyor gibi bilgileri verseydiniz daha iyi olurdu.

Üretici firma Singapur'da.

bu ürünün bende ilk serisi var 5 sene oldu alalı parasını sonuna kadar hakediyor küçük boyutundan inanılmaz bi ses var ama bana göre tek eksiği bluetooth olmayışı bu eksiğini tamamlarlarsa yeniden alırım kesinlikle tavsiye ederim

D&R ve mediamarkt da urunu satın alabilirsiniz ben bugun aldm urunu d&r dan ses kalitesi gerçekten iyi ama sert bir yuzeye konuldugunda titreyerek surekli yeri degisiyor ama altndaki lastkler sayesinde titreşim sesi vermedgi ıçın önemsenilecek bir sey degil.

türkcell t20 maksiphone uyumlumudur

ben bu ürünü nereden alabilirim internetten alamıyorum kredi kartım yok yardımcı olun lütfen

Sen de yorum yaz