E-posta aracılığıyla tweet'lerinizi silin

Twitter mail sayesinde, e-posta gönderileriniz Tweet'leniyor

E-posta aracılığıyla tweet'lerinizi silin
CHIP Online

Uygulamalar sayesinde taşınabilir cihazınızla tweet'lerinizi her yerden kolaylıkla atabiliyorsunuz. Tweet atabilmek için bir başka seçenekse e-postanızı kullanmak. Tweet'ler için e-posta kullanmanın kendine özgü avantajları var çünkü daha fazla seçenek sunuyor.

Bunun için ilkin ücretsiz Twittermail hizmetine bağlanmanız gerekiyor. twittercounter.com/pages/twittermail web sayfasını açın ve sol üst kısımdaki "Sign in with Twitter"a tıklayın. Açılan yeni pencereden "Authorize App"e tıklayarak gelen sorguyu onaylayın. Bir sonraki pencerenin ayarlar bölümünden tüm Twitter Counter seçeneklerini devre dışı bırakabilirsiniz. Buradan "Save and go"ya tıklayın. "Twitter Mail Settings" seçeneklerine geleceksiniz.

"TwitterMail Adress"in buradan oluşturulması çok önemli. Burada önerilen şifreli adresi kullanabileceğiniz gibi adresi ilgili alandan değiştirebilirsiniz. Ancak göndereceğiniz her e-postanın daha sonra Twitter hesabınızda da görüntüleneceğini unutmayın. Kolay tahmin edilebilir e-posta isimlerini tercih ederseniz, yığın posta gibi zararlıların adresinize dadanması kolaylaşır.

 

 

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir