Stephen King'in sosyal medyadan önerdiği son dizi

Efsanevi korku yazarı Stephen King, dönem dönem favori dizi ve filmlerini sosyal medyada milyonlarca takpçileriyle paylaşıyor. İşte King'in "İzlemek için iyi bir zaman" sözleriyle önerdiği dizi...

Stephen King'in sosyal medyadan önerdiği son dizi

Korku yazarı Stephen King, zaman zaman sosyal medyada favori dizi ve filmlerini takipçileriyle paylaşıyor. King korku dizisi From, bilimkurgu türündeki Silo ve başrollerini Natasha Lyonne, Benjamin Bratt ve Simon Helberg'in paylaştığı komedi Poker Face'e kadar pek çok diziyi önerdi.

Stephen King son olarak temmuz ayında Apple TV+'ta yayınlanan 2021 yapımı mini dizi Lisey's Story'yi tavsiye etti. King, attığı tweet'te şöyle dedi:

"Temmuz, Apple+'ta Lisey's Story'yi izlemek için iyi bir zaman olabilir. Tüm bölümler Pablo Larrain tarafından yönetildi ve hepsi benim tarafımdan yazıldı."

Peki Lisey's Story dizisinin konusu nedir? İşte detaylar...

Lisey's Story Konusu

Lisey's Story

Amerikalı yazarın 2006 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan dizi, 8 bölümden oluşuyor. Lisey's Story'nin başrollerinde Oscar ödüllü Julianne Moore ve Oscar adayı Clive Owen yer alıyor.

Joan Allen, Jennifer Jason Leigh, Dane DeHaan, Sung Kang, Michael Pitt ve Ron Cephas Jones'un da rol aldığı dizi, Lisey Landon adlı kadının ünlü bir romancı olan kocası Scott'ın ölümünden sonraki yaşantısını konu alıyor.

Lisey's Story Fragman