Oynat Android Ice Cream Sandwich'ten video! Android'in beklenen güncellemesi "Ice Cream Sandwich", ilk kez bu kadar detaylı olarak görüntülendi!

Android Ice Cream Sandwich'ten video!

Android'in beklenen güncellemesi "Ice Cream Sandwich", ilk kez bu kadar detaylı olarak görüntülendi!

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

ios gibi tekpilere gerçeğe yakın bi sistem yapamadı androidciler..
kaydırmalarda belli oluyor ve hızlılık ve akıcılık hala ios un cok gerisinde...

iOS taki kadar az özelliği olaydı daha hızlı olurdu. bende katılıyorum arkadaşa. Diyorum androidcilere bu kadar özellik eklemeyin diye; çok özellikli telefon çok kullanışlı olur diye ama dinleyen yok ki.

şakamısınız arkadaşım android daha akıcı ve hızlı bunu herkez biliyor işine gelmeyen ios diye atıp tutuyo yada kendine öle geliyo

ios iphone destekçileri gözleri kapalı elma elma diye sayıklaya dursun ... android ios yi 10a 20ye katladı... kabullenemeyenlere acıyarak bakıyorum :)

bu olsa olsa cyanogen mod olur baska da bi sy olmaz :-)

videonun başında ekran kilidini açerken dikkat, kilidin sürüklendiği noktadaki icon APERTURE SCIENCE logosu :D mod olduğu buradan belli.

aynı zamanda camera shutter efecti iconu olarak ta bilinir kendisi -.-

İOS UN ÖMRÜ BİTTİ ARKADAŞLAR BEKLEYİN GÖRÜN

videonun hızı düşük saniye de 15 kare var yada yok. artı tepki diyorsun arkadaşım dün xda developers android 4'ün betasını desire s'e yayınlamış. İlk incelemem akıcılık süper , ram optimize edilmiş, pil ömrü beta olmasına rağmen ve sadece telefon olarak kullanmama rağmen 3 gün, wifi açıkken 2 gün daha ne olsun :D htc sense 3.5 arayüzü 105 mb ramden çalıyor ve buna rağmen eski yazılımım olan sense 3.5 bile 2 gün dayanıyordu. aradaki farka bak.

Sen de yorum yaz