Oynat ASUS, yeni ROG ürünlerini tanıttı! ASUS'un ilk kez CES 2019'da gösterdiği ROG Zenith Extreme Alpha ve ROG Rampage VI Extreme Omega da dahil, yeni ROG ürün ailesi geldi. İşte yeni aile!

ASUS, yeni ROG ürünlerini tanıttı!

ASUS'un ilk kez CES 2019'da gösterdiği ROG Zenith Extreme Alpha ve ROG Rampage VI Extreme Omega da dahil, yeni ROG ürün ailesi geldi. İşte yeni aile!

ASUS 2019'u yeni ürünlerinin tanıtımıyla karşıladı. ROG Merhaba 2019 etkinliğinde ASUS, Türkiye'de satışa çıkacak ROG serisi yeni ürünler hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Etkinlikte yeni ürünlerle ilgili bir sunum yapan ASUS Türkiye OPBG Ülke Müdürü Erkan Genç şunları söyledi: "CES 2019'da tanıtılan ürünleri dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye'de tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ROG serisi dünyanın en iyi oyun donanım ve yazılımını yaratmak için oluşturuldu ve bu doğrultuda emin adımlarla ilerliyor. Yeni ürünler de bunun göstergesi. Oyunculara ürettiği özel ürünleriyle birçok ilki gerçekleştiren ASUS ROG, burada duyurduğumuz ürünlerle bir başka dönüm noktasına imza atıyor."

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz