Oynat Bir bakışta Firefox 3.5 Merakla beklenen Firefox 3.5'in RC2 sürümü yayınlandı. İşte yenilikleriyle Firefox 3.5...

Bir bakışta Firefox 3.5

Merakla beklenen Firefox 3.5'in RC2 sürümü yayınlandı. İşte yenilikleriyle Firefox 3.5...

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

YENILIKLERN LOG LARINI MERAK EDENLER YENILIKLERI ANLATIYORLAR. BIZIM ICIN UNUTABILIR ANCAK KENDILERINE BU BIRIKIMLERI MUTLAKA BIR SEKILDE ILETECEKLERDIR FORGET ABOUT THIS WEB KULLANICI ICIN DEGERSZ BIRSEYLER BASKALARI ICIN DE ONEMLI O WEB I UNUT DEMEKLE WEB SAHIPLERI SIRAYA GIRER KAC WE UNUTA GIRDI BEN O LISTEDE VARMIYIM ? BOYLECE WEB INI YENIDEN DUZENLEYECEKLER KI FORGET ABOUT A GIRMEMEK ICIN? KACA PATLAR SZCE?

Kusura bakmayın ama yeniliğin y sini göremedim, tek yaptıkları şey Operanın sekme açma tuşunu kopyalamak olmuş.
Boşu boşuna o kadar tantana yapıyorlar.

yeniliğin y sini göremeyen ve göremedim diyecekler ortaya bi proje çıkarın bişeyler üretinde bi görelim sizlerin yeniliğini beğenemiosanız çokta tınnn..

siz göremiyorsanız napalım,ziyaret edilen siteleri zamana göre silme,video indirme,ve yeni temalar falan..

ie6 kullanan bir kullanıcı olarak firefox'u indirdim kendimi önemli biri gibi hissettirdi yani diğer bir değişle çok memnunum. özellikle gizli tarayıcı modu harika bir yenilik. ie'de olmayan firefox'ta olan en önemli özellik. Sayfaların açılma hızıda arttı eskiden baya bir yavaştı. Hızı resmen farkedilebiliyor. Progressive jpeg decoder var sanırım onun için resimler çok hızlı bir şekilde görüntüleniyor. Ayrıca çok hızlı bir şekilde yeni eklentilere ulaşılabiliyor. Hatta ben firefox'a özgü eklentilerden bazılarını yükledim bile. Mesela Any Color eklentisi ile araç çubuğu arka plan rengiyle oynayabiliyorum. firefox'ta Temada kullanılabiliyormuş. Bugün belki bir tane yüklerim. Sadece önemle üzerinde durulması gereken bir yer var firefox otomatik olarak sitelere girdiğimiz parolaları kaydediyor. Araçlar->Seçenekler->Güvenlik->Parolalar bölümündeki Sitelere girilen parolaları hatırla sekmesindeki işareti kaldırmanızla kolayca halledilebiliyor. Hacker'lar için işlerini öyle kolay kolay yapamamaları için ufak bir önlem. Bu arada maksimum güvenlik için ayrıca bildikleriniz varsa arkadaşlar paylaşırsanız çok sevinirim.

gerçekten indirn farkı görüm firfoxs yapana kadar en iyisi bu

firefox un operadan bir farkı yok operayı tercih ederim

çok yavaş bir browser. hala da yavaş sistemi şişiriyor.

merak ettiğim bu kadar özelliği nasıl oluyorda ücretsiz olarak download ettiriyor. Yani Explorer 8 ücretli firefox ona on basar ancak ücretsiz sebebi nedir??? bilen varmı...

Sen de yorum yaz