Oynat Böyle iniş olur mu? Bir uçağın piste inişini ne kadar yakından izleyebilirsiniz? Sorunun yanıtı bu videoda...

Böyle iniş olur mu?

Bir uçağın piste inişini ne kadar yakından izleyebilirsiniz? Sorunun yanıtı bu videoda...

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

pist kısaysa neden olmasın?

buna benzer bir şeyi dalaman havalimanında görmüştüm fakat bu kadar alçalanını ilk defa görüyorum.. :D teğet geçi teğet... hehehe hamdolsn :))

bunu acun firardada görmüştüm daha önce muhtemelen onların çekimidir

videodan görüldüğü kadarıyla bu uçak bir Boeing 747 yani dünyanın en büyük uçaklarından bu paralel olarak bu uçağın motorlarının yaratacağı itiş gücü bu kadar yakınında olan herşeyi fırlatacak güçte olmalı

omotorların gücü denizde tusunami bile yaratırdı ama
deniz dümdüz ve motor sesi 0 süzülerek o kadar gelemez zaten motorların durması 5-6 dakika

zaten oradan uçak kalkarken yakınında durulmuyor diye hatırlıyorum o yüzden inişte bir sıkıntı yaratmaz

süperya uçakları merak ederim o an orda olmayı isterdim

montaj çevresel faktörlerin uçak geçerken verdiği hiç bir tepki yok

flight simulator x ile çok indim ben bu piste :))

Montajla filan ilgisi yok. St. Marteen adasındaki havaalanından yapılmış bir çekim. Bnezeri onlarca videoizleyebilirsiniz internette.

fake bu

biraz daha alçak geçse:d adamın kafasını kopartır heralde

montaj felan degil , sorunlu bi pist bu pist plaj var onunde, bir video daha vardı bu havaalanında geçen. 747 motorlara tam güç verip jet blast yapıyodu... youtube da st maarten yazıp bulabilirsiniz

bu gerçek bir pist diğer uçaklarda böyle iniyor montaj filan değil yani.

İnsan Güvenliginin En Üst Düzey Korundugu Yer Hava Alanları Böyle Bir İniş Olsaydı 2'Cisine İzin Verilmezdi Direk HavaAlanı Ve Pilot İçin Soruşturma Ayrıca Dikkat Ederseniz Ucak Gecerken Ne Gölge Var Nede Rüzgar Öylesine Güçlü Motarlar Ordaki İnsanları Atom Parçalarına Kadar Parçalardı!

"İnsan Güvenliginin En Üst Düzey Korundugu Yer Hava Alanları Böyle Bir İniş Olsaydı 2'Cisine İzin Verilmezdi Direk HavaAlanı Ve Pilot İçin Soruşturma Ayrıca Dikkat Ederseniz Ucak Gecerken Ne Gölge Var Nede Rüzgar Öylesine Güçlü Motarlar Ordaki İnsanları Atom Parçalarına Kadar Parçalardı!"

Böyle kapalı havada gölge olsa şaşardım. Ayrıca motor gücünü abartmışsın jet motoru düz bir şekilde hava üfler ve uçağın açısına göre yere hava bile gelmemiş olabilir. Gelse bile inişte yarım güçte bile çalışmadığından sadece güçlü bir rüzgar hissetmişlerdir. Tam güçte olsaydı da motorun içine kaçmadığın sürece parçalayacağını sanmıyorum, denize doğru sürüklerdi ancak. Video gayet gerçekçi çok tehlikeli bir şekilde inmiş.

bu havaalanı karaip adalarında dünyanın enzor havaalanlarından birisi. pistin heriki tarafıda denizle bitiyor. pilotlar mümkün olduğunca pistin başına iniş yapmalılar ki pist bitmeden uçağı durdurabilsinler.

Princess Juliana International Airport gerçekten inişi çok zor denemek isteyenler X Flight Similator'ün deneme sürümünü indirip inmeyi deneyebilir. Pisti tutturmak büyük bile mesele :D

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari tebrik ediyorum bu zihniyette devam edin :) video montaj falan degil. motor sesi duymuyorum diyen arkadasta bi doktora görünsün :) iniste fazla bi etki yapmaz motorlar ama kalkis aninda etkileri fazladir onun videosunuda youtube da bulabilirsiniz zira motorun etkisiyle ucusan insanlari görmeniz mümkün.

ELEMANIN GÜNEŞSİZ HAVADA GÖLGESİ CIKIYORMUŞ =)

Sen de yorum yaz