Oynat Brother HL-L8360CDW Yazıcı tercih ederken geniş bağlantı seçenekleri arıyorsanız, tercihiniz Brother HL-L8360CDW olmalı.

Brother HL-L8360CDW

Yazıcı tercih ederken geniş bağlantı seçenekleri arıyorsanız, tercihiniz Brother HL-L8360CDW olmalı.

Yazıcı tercih ederken bağlantı seçenekleri bilhassa önem arz ediyor. Zira artık mobil çağda yaşıyoruz ve dijital dönüşüm bizi ve elbette ofislerimizi baştan aşağı değiştiriyor. Elbette yazıcılar da bu değişimin önünde durmuyor, buna ayak uyduruyor.

Brother HL-L8360CDW, dahili kablosuz ağ bağlantısı ile tüm ofisinize tamamen kablosuz bağlantı desteği sağlıyor; Wi-Fi Direct, dahili Gigabit Ethernet ve öte yandan USB arayüzünü de verimli kullanım için sizlere sunuyor.

Sadece bunlar da değil; NFC bağlantısı da bu yazıcıda yer alıyor. Böylece akıllı telefonunuzu Brother HL-L8360CDW yazıcıya dokundurduğunuz anda, dokümanınızın çıktınızı alabiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra iPhone'lular için AirPrint, Android'liler için ise Google Cloud Print mobil uygulamalarını destekleyen Brother HL-L8360CDW, yine verimlilik için akıllı telefonunuz üzerinden Mopria Print Service'iyle de kullanılabiliyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz