Oynat Galaxy Note 7 için "sahte" patlama iddiası! Galaxy Note 7, "güvenli" modelleriyle yeniden satışa sunulurken, "sahte" patlama haberleri can sıkmaya başladı!

Galaxy Note 7 için "sahte" patlama iddiası!

Galaxy Note 7, "güvenli" modelleriyle yeniden satışa sunulurken, "sahte" patlama haberleri can sıkmaya başladı!

Seul'da bir kadın, Note 7'sinin durduk yere patlayarak alev aldığını iddia etmiş ve bunu bir videoyla da (yukarıda izleyebilirsiniz) kanıtlama yoluna gitmiş. Fakat SGS (İsviçre merkezli gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu) tarafından yapılan araştırmalara göre gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

Şirkete göre Note 7 patlamış, fakat dışarıdan gelen bir şok yoluyla... Yani telefon kendi kendine değil, Seul'lu sahibinin müdahalesi nedeniyle patlamış. Olayın videoya kaydedilmiş olması da konunun bir karalama olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Note 7 tam bir fiyasko oldu samsung için bunu artık haber basın yayın yoluyla kurtarmaları mümkün değil. Güvenli olarak piyasaya sürülen note 7 ler de patlıyor çatır çatır. Müdafaa etmeye gerek yok adamlar kendileri kabul etti berbat ettiklerini

Adamlar üretimi durdurma kararı aldılar. Artık satılmadığı gibi üretilmiyor da. Bu noktadan sonra "sahte video", vb gibi haberlere de gerek yok sanırım.. Önemsiz bir kusur olsa idi, milyonlarca dolarlık zararı göze alıp üretimlerini durdurmak yerine küçük bir güncelleme yaparlardı.

Sen de yorum yaz