Oynat Google+'ı yerden yere vuran video! Ünlü komik içerik sitesi, Google+ ile dalga geçmekle kalmadı ve bakın bize neyi önerdi!

Google+'ı yerden yere vuran video!

Ünlü komik içerik sitesi, Google+ ile dalga geçmekle kalmadı ve bakın bize neyi önerdi!

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

goolgye imma kötülediler, idam kararı aldılarmı acaba - webailesi.net

video saçma ama sosyal ağlara düşkünlüğü anlatıyor olsa bile sadece Google +'yı hedef alması kötü

neden özellikle g+ dan bahsediliyor facebook yada twitter yok.

ne diyo kardeşim bu? ne anlıcam ben bundan?

en çok facebookta vakit geciriyor insanlar google plusu kullanan yokki bence bu facebook için yapılmalıydı.sanırım bu reklamı yaptıran yüzde99 facebook

çok çok doğru bir video olmuş...

g+'i turkler daha anlayamadi

Düğün davetini sadece facebook tan gördüğüm arkadaşlarımı siliyorum evet sosyalleşmiyoruz

yav yok o bu deilde bu google + yı anladık anlamasına ama sürekli takip edip ekleyip duruyorlar onun bi çaresi yokmu arkadas ya gereksiz insanlar tanımadım kişiler yorum atıyor varmı böle sacmalık .

google+ bu kadar sitem neden, neden sadece google+ dan bahsediyor. Facebook, twiter gibi bir çok sosyal ağ var. Bu sitemini tüm ağlar için yapsaydı sami bulunabilirdi ama sadece google+ yapıldığı için sanki işin için art niyet var gibime geliyor ve bunun altında da facebook çıkar kesin :)

bu video sadece reklam amaçlı yapılmış olacağını düşünüyorum başka bi anlam çıkaramadım bundan Google +'ı saçma buluyorum daha çevremde kullanan yok çünki. !

reklamın iyisi kötüsü olmaz.kendisini farklı göstermenin bir yolu bu reklam diğer sitelerden daha çok alçaltıyor buda google+ daha çok işe yaradığını ve daha iyi bir site olduğunu ıspatlamaya çalışılmışş bu reklamda google nin kendi reklamı..

İnsanların bir platformu kullanmıyor olmaması o platformun saçma olduğunu düşünmene neden oluyorsa;senin kendi fikrin olmadığını gösterir.

Sen de yorum yaz

Turhost