Oynat HTC'den One S'e yıldırım şoku! HTC, yeni dört çekirdekli canavarının özel kasasını bakın hangi teknikle mükemmel hale getiriyor!

HTC'den One S'e yıldırım şoku!

HTC, yeni dört çekirdekli canavarının özel kasasını bakın hangi teknikle mükemmel hale getiriyor!

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

htc samsung resmen patlama yaptı, apple bu gidişle 1 sonra nal toplamaya başlar

HTC cok pahali urun satmasaydi rakipsizdi.

"totally different" hahahaha apple ın "think different" sloganına bir gonderme yaptı sanırım...

dünyanın en iyi markaları sony samsung htc nokia apple

bence samsug üzerine tefefon yok bizim evde samsung dışında cihaz bulunmaz gerçekten herşey samsung samsung hak ediyor helal sana

Kullanıcıların %10 unun bile telefon özelliklerinin yarısını KULLANAMADIĞI'nı düşünürsek alımların %90 ı gösteriş için yapılıyor. İş bu halde ne fiyat önemli ne performans. Eğer moda ise fiyatına bakmıyor kimse. Minibüste 8 kat olmuş halde ''kuş'' oyunu oynamak ya da kontorlu hatlarından ödemeli arama yapmak uğruna bu telefonlar için 2.500 lira verebilirler..

htc çok kaliteli bir telefon markası 3 senedir 3 telefonumdanda memnunum neyse, o kadar cahil bir toplumdayız ki böyle güzel telefonları alıp ta gittiğiniz ortamda buna bu kadar para verene kadar Iphone alsana diyen bir topluma cahilleğe sahibiz o yüzden tasarım olsun en önemlisi sevdiğiniz markayı alcaksın yoksa her şeyi telefonda gözüne batıyor arkadaş.

kimyasal buhar biriktirme (CVD) de diğer bir yöntem yakında endüstride kullanılmaya başlar, tabi bizim ülkede bunu yapacak 5-10 adam var onlar da askerlikle bağkur borcuyla uğraşmaktan iş yapamıyorlar.

HTC en geç 2 sene içinde hakettiği yeri bulacak buna eminim. Ama şuanda işin ticaret boyutundalar ne yazık ki android güncellemeleri bir çoğunda yapılmıyor. Güncel sistem olmayınca da telefonu değiştirmek zorunda kalıyoruz. Zamanla bu sorunda aşılacak ama eminim.

nokia reklamlarını her videoda izlemek zorundamıyız ya yeter artık.

Sen de yorum yaz