Oynat HTC Sense 3.5 bu kez videoda! HTC'nin cep ara yüzünün yeni sürümü Sense 3.5, bu kez de kameraya yakalandı!

HTC Sense 3.5 bu kez videoda!

HTC'nin cep ara yüzünün yeni sürümü Sense 3.5, bu kez de kameraya yakalandı!

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Belki biraz minicik küçücük abartmışlar :D

berbat olmuş bence :(

çok kalabalık bi telefon olmuş ordan oraya ordan oraya ama gzl tlfn genede

hanım efendinin tırnağından telefona dokunamıyorki tanıtımı guzel yapsın ,bence ilk önce tırnağı kısa bir bayan tanıtsa daha verimli olurmuş

Sense arayuzu bence fazla karmasık yapıyorlar biraz ios gibi sadeligide goz onunde bulundursalar

tırnaklar ilginçti...

yeter bee kafam döndü yemin ediyom zınk zınk çevirip duruyo menüleri ayrıca çok karmaşık hiç te kullanışlı değil ios nerdeee sense nerde işte

Dokunmatik ekrana bak!! Elli kere parmagini surmesi gerekiyor!! Hay allahim ya!!NE performans ama!!

kafanız basmıyosa kullanmayın sizde!

Senseye karışık diyen arkadaşlar dede nine telefonu olan ve çocuğun bile rahat kullanabileceği ama sensenin tırnağı bile olamayan işletim sistemlerine mahkum olmuşlar.

Ana ekran biraz htc ye has olan görüntüsünü kaybetmiş sanki ve arkadaşlar daha doğrusu elinde iphone olduğu için 3 tane ekran arasında sağa sola kaymaktan başka birşey yapamayan ve birde bu telefona 1800 tl den fazla veren gençler,sense videolar izleyerek anlaşılamaz.Sense'in kullanılımı çoook ama çok rahattır,sense dinamiktir yapacağınız değişikliklerin sonu gelmez,sense deli gibi akıcıdır bazen hızına yetişilmez ve sense o kadar muhteşem bir arayüzdür ki telefonun arka kapağında "WITH HTC SENSE" yazısını görmek ısırlmış elma görenlerin hiç bir zaman anlayamacağı birşeydir.

Kullanamıyorsunuz sonra arayüze laf atıyorsunuz! Şu ana kadarki en iyi android özelleştirmesi sensedir. iOS dediğiniz arayüz de sadece menüden oluşur ve acemilere hitap eder profesyonel kullanıcılar için iOS değil Sense arayüzlü bir android daha makbul olacaktır istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca diğer bir çok mükemmel özellik bunları kullananlar bilir fakat iOS değil android htc sense kullanıcıları!

Senseyi nasıl kuracağım yardımcı olurmudunuz arkadaşlar.

Hatunda oyle bir tirnak var ki kullanamiyor :)

Sen de yorum yaz