Oynat IE 10 Platform Preview 4 yayınlandı! IE 10 için önemli bir sürüm daha indirilmeye sunuldu ama muhtemelen siz indiremeyeceksiniz!

IE 10 Platform Preview 4 yayınlandı!

IE 10 için önemli bir sürüm daha indirilmeye sunuldu ama muhtemelen siz indiremeyeceksiniz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Görev çubuğunda Google Chrome'un ne işi var. :D

Karşılaştırma yapıyor. İe ve Chrome'u

evet muhtemelen biz indiremeyeceğiz...
http://download.microsoft.com/download/2/5/A/25AECDAE-44C8-4612-BA0E-20337473139E/iepreview.msi

Bence explorer serisi her zaman çok iyi bir iş çıkarmıştır ve gelecek dönemlerde de bunu tekrarlayacaktır.Bir microsoft ürünü olan windows 'da sadece bir microsoft üretimi olan explorer kullanılmalıdır.Çünkü tam uyum içerisindedirler ve görünüm olarakta hiç bir farklılık sağlamaz.Chrome ve Mozilla Firefox sadece görünüm farklılığı sevenler için alternatif tarayıcılardır.Tabi ki bunlar kişisel fikrim.

IE serisini hep başarılı bulan arkadaş; sen hayatında başka tarayıcı kullanmadın sanırsam... o kadar güvenlik açığı, hantallık, rendering problemleri kullanıcı arayüzünün diğer tarayıcılara göre yetersizliği sayesinde IE yi tek kullanım amacım her zaman başka tarayıcı indirmek olmuştur. Opera ve Chrome tavsiye ederim Opera ilk tercihim olacaktır ve her zamna ilk yenilikleri opera çıkarmıştır. Opera ne onu bilmiyorsun muhtemelen : http://en.wikipedia.org/wiki/Opera_(web_browser) buradan bakabilirsin

kran kartını zorlayacak ama iyi bir görsellik sağlıyor İ.E 60 fps chrome 3 fps çok fark var

Sen de yorum yaz

Turhost