Oynat Intel'le yeni teknolojilerini konuştuk! Intel Türkiye Teknik Pazarlama Müdürü Cemal Kayacan'la Intel üzerine konuştuk.

Intel'le yeni teknolojilerini konuştuk!

Intel Türkiye Teknik Pazarlama Müdürü Cemal Kayacan'la Intel üzerine konuştuk.

Intel Türkiye Teknik Pazarlama Müdürü Cemal Kayacan'la Intel'in yeni yol haritası ve en yeni Intel teknolojileri hakkında keyifli bir söyleşi düzenledik.

Intel'in yeni 5'inci Nesil olarak adlandırılan Broadwell mimarisi, Core M işlemcileri ve önümüzdeki döneme damgasını vurması beklenen RealSense teknolojilerinin yanı sıra Intel'in 2015 yol haritası da dahil olmak üzere daha pek çok konuya bu röportajda değindik.

Intel'in X99 platformuyla birlikte duyurduğu Haswell-E işlemcilerinin de yer aldığı ve oyunseverleri ve sisteminden yüksek performans bekleyen profesyonel kullanıcıları da ilgilendiren "ne kadar çok çekirdek, o kadar çok performans" genel algısının da masaya yatırıldığı söyleşimizde ayrıca elbette Intel'in de odağında yer aldığı Internet of Things, yani Nesnelerin İnterneti'ni ve Intel'in bu teknoloji trendinde aldığı rolü de konuştuk. Daha pek çok konuya Intel Türkiye Teknik Pazarlama Müdürü Cemal Kayacan'la değindiğimiz röportajın tamamını hemen yukarıda izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz