Oynat İnterneti korkutan bu videoyu kim çözecek? İnternetin bir kısmı, şu sıralar işi gücü bıraktı ve bu korkunç, şifreli videoyu çözmeye koyuldu!

İnterneti korkutan bu videoyu kim çözecek?

İnternetin bir kısmı, şu sıralar işi gücü bıraktı ve bu korkunç, şifreli videoyu çözmeye koyuldu!

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Neye sos verdiğini anlayamadım. Yörüngede değişim var demeketen başka bişi demiyor. birde yörünge olarak neyi seçmiş onu anlayamadım. kaydettik tam olarak dediği ise daha saçma gibi geldi. - kaydettik yörüngede değişilik var sos (yardım) - bence tamamen kafa kurcalamak için yapılmış. Yada benim çözebildiğim bukadar.

@mustafa2116 kuşlarla alakalı olablr. Kuş cıvıltısına benziyo artı adamın kostumu. Doga katliamları flan olbilr ?!

Deccal..tek goz ve ucgen bunlar siyonizmin isaretleri

Çok korkunç ya gece gece

Isin icinde siyonizm varsa fazla kafa yormayin isleri gucleri kafa karistirmak kaleye alipta arastirmaya gerek yok ameka...

normal konuşma sesine yavaşlatma yapılmış ve sonradan üzerine parazitlenme yapılmış. bu işlemin tem tersi uygulanabiliyor mu bilgimiyorum. bunu çeken muhtemelen gençler. insanları (tabi salak olanlarını ) korkutmaya çalışmışlar. hiç kafayı yormayın !

videonun başında 5-6 defa bir cümle söylüyor. daha sonra arkaplanda kısıt sesle yine aynı sözler devam ediyor. elindeki ışıkta mors alfebesi gibi. yanıp sönme zamanlamaları farklı sürelerde.

Sen de yorum yaz

Turhost