Oynat iOS 5 ve Windows 8 karşı karşıya! Windows 8'in geliştirici önizleme sürümüyle iOS 5'i videoda her ayrıntısıyla karşılaştırdılar!

iOS 5 ve Windows 8 karşı karşıya!

Windows 8'in geliştirici önizleme sürümüyle iOS 5'i videoda her ayrıntısıyla karşılaştırdılar!

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

umarım kullanıcıların önüne de böyle siyah beyaz bir arayüz koymazlar

İkiside değil "Android" derim ben ...

windows 8 daha bir işletim sistemi gibi duruyor.. ios telefon arabiriminden bozma bir işletim sistemi olduğu için yeni windows kadar detaylı ve kullanışlı durmuyor artık..

Katılıyorum en iyisi android 3.0.1

Şu anda karşılaştırmak bence iyi değil daha çıkmasına 1 yıl olan bir işletim sistemi Windows 8.Ayrıca AppStore sayesinde Windows 8'de bol uygulama olcağını düşünüyorum.Bence Windows 8 İpad'i geçer.Eğer cihazlarda iyi olursa.Sadece giriş ekranındaki yeşili beğenmedim.Mor'da güzel duruyordu.Şu anda bilgisyarımda Windows 8 Develepoer Prewiew kurulu.İşletim sisteminin açılması 10 sn'yi buluo 2 gb ram hdd var.UEFİ yok.

Yok boyle bir video ama hakkaten yok

ANDROİD tab da da cep te de yakında masa üstünde de masa altında da :))) bir numara

@23 Eyl 2011 23:01 bu dediğine gitgide inanmaya başladım masaüstüne android kurasım var vallahi birde klavye olayını kaldırsalar masaüstü için

daha geliştirici önizleme sürümü ile win8 önde görünüyor. hep söylerim aslında bu hamle apple'ın olmalıydı mac os i arm'a uyarlayıp tablete sokmalıydı sadeleştirerek.

MS telefon işinde en önce başladı en gerilerde kaldı, apple'da tablet işinde aynı yolda ilerliyor. 2-3 sene içinde her tablette Windows olacak. Pahalı ipad tarihe gömülecek.

bende android severim ama win8 in hakkını yememek lazım oda güzelmiş ios dan daha iyi görünüyor.

bu İngilizler neden videolara hep kekeme insanları koyar ki?

bnce aple daha güze ama oteki geniş

kesinlikle win8 Ipad hiç kişiselleştirmeye izin vermiyor herşeyde katı kural kullanıyor. ama win8 e istediğini yap kesinlikle win8

Sen de yorum yaz