Oynat iPhone 3G tanıtıldı Steve Jobs iPhone 3G tanıtımında yeni özelliklerle büyük alkış aldı

iPhone 3G tanıtıldı

Steve Jobs iPhone 3G tanıtımında yeni özelliklerle büyük alkış aldı

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

adamlar her özellikde alkış tutuyor bunların zaten olması gerekti taa başından illa yarım yapıp para kazanacaklar.

@12 Haz 2008 11:46 adam öldü ya

Steve Jobs çok zayıflamış hasta galiba. ilk ipod u tanıttığı zamanda oldukça ideal bir kiloya ve yapıya sahipti 7 yılda bu kadar çökmesi aşırı..gidici galiba..

3G iyi guzelde birazda kameraya yuklenselerdi cok iyi olucaktı video koysalar flaş yapabilseler ki yapabilirler ikisinide cok iyi olurdu bi de kameranın MP sini ve kalitesini arttırsalar=)cok mu sey istedik ne=)

video kaydı yapmıyor ama program atılarak sorunsuz video kaydı yapıyor bende iphone var 3g yeni çıktı özellik olarak bir kaç şey değiştirmiş çektiği fotoğraflar çok net .... fakat iphone'nun çok eksiği var ör türkçe karakterleri desteklemiyor mesaj yazarken otomatik tamamlama devreye giyor iptal edemiyorsunuz bu özelliğini mesaj yazmak ölüm müzik video internet için :) söylencek bişi yok tek kelimeyle mükemmel fakat jarz'ı öyle sitesinde yazdığı gibi çok gitmiyor normal kullanımda 2 gün çok sesi dışarı verip müzik dinlerseniz bu 3 saat bile olmaz... telefon olarak kullanılmıycaksa güzel bi ciyaz ama telefon olarak kullanırım diye alıcaksanız yazdıklarımı dikkate alın derim ..

arkadaslar ben siparis verdim 5 hafta bekletiyorlar sanki ferrari aliyoruz biraz abartiyorlar.. zaten iphone alan kisi teknoloji asigidir bence yoksa hic bulasmayin:)

bunlarda ucan telefon bile wardırr:-)ama zamanla satıp para kazancak lar:-(keşke bide yapabilsekk..

Adamlar dunyanın heryerınde 199$ diyor gene bize satılır milyara gibide kaderimize mahkum oluruz naapalım :(

İnşallah fiyatıda kendisi gibi güzel olmazda rahatlıkla alabiliriz.

fıyatını ogrenmek stıyorum bılgılendırebılırmısınız tum halkı lutfen

tr gelınce 1500 tl olur

Sen de yorum yaz