Oynat İşte Microsoft Surface PDC 2008'de Microsoft'un Surface teknolojisini denedik. Surface teknolojisi neler vaat ediyor? Yanıtlar bu videoda!

İşte Microsoft Surface

PDC 2008'de Microsoft'un Surface teknolojisini denedik. Surface teknolojisi neler vaat ediyor? Yanıtlar bu videoda!

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

helal olsun CHIP Online
surface'yi göstermek için taa Los angelasa gitmişsiniz

Muhtesem arkdaslar yaaa
photo ve map e bayildim 13k dolar biraz pahali :) ama paran varsa alicaksin zevk icin ; acaba configuration nedir surface icin?

Gercekten güzelmiş Bu kadarını tahmin etmemiştim. Bu ayrıcalık icin teşekkürler chip Online ...

vaayy spersiniz tek kelimeyle mükemmel teşekkürler ama Türkiyeye nezaman gelir bi bilgi verseniz orda fiyat 12bin dolarsa burda vergi dahil 20milyar olur demekki..arabadan pahalı be :)

cok guzel bir sey bu surface zaten bunun gibi birşeyin oldugu biliniyordu yalnız bunu parası olan kişilerin alabilecegi tr de en az 20bin e satıabilecegini biliyorum bu nedenle sadece 1 kere gorebilsem yeter...

Chip ekibine bu tanıtımından dolayı teşekkürler, fakat ülkemize gelen bu tip cihazları almak için kuyruğa giren insanları anlayamıyorum. Gerçekten ne işe yarayacak bu cihaz? İnsanlar gerek iPhone gerekse bu tip cihazlara neden bu kadar çok para verme heveslisi. Elektronik ortamda ki temel ihtiyaçlarınızı karşılamaktan çok arkadaşlarınıza hava atmak için kullanılır. Bence gereksiz...

benzer fotoyu bulmak yerine aradaki 7 farkı bulma olsaydı oyunda daha bi güzel olurdu kanaatindeyim:D

bununla hava atılır diyen arkadasları kınıyorum , böyle örümcek kafalı bir zihniyetle bu ülke gelişemez :( Yeni bir teknoloji ilk çıktığında elbetteki pahalı olacak zamanla daha çok model çıktığında ucuzlar . Yani tek bir ekranda mouse yada klavye gibi hiç bir ek donanım olmadan özgürce düşündüğün şeyleri yapmak mı güzel ,yoksa her yerinden kablo fışkıran bir cihazda mouse'a tıklayıp resimleri ilerletmek ,bırakıp sürüklemek ,tekerleği kullanıp zoom yapmaya çalışmak mı güzel.

Çok kaliteli bir bilgi olmuş.. Gösterdiği detaylar ve deneyimleri için çok teşekkür ederim.. ;) Eh yakında fiyatlarda bi değişme olur artık.. Hep 13 bin dolarda kalıcak değil ya.. :)

hiç güzel bir şey degil dokunmatik ekranı nasıl eve skacaksınız hadi diyecen klavyeli kulan yinede xp kardeşim şuanki teknoloji bu kadar ileriye gitmeyi önermiyor bence bu sistem için daha çok erken daha adamlar vista programlarını çıkarmaya yeni yeni başladı sürücüler bile yeni yewni uyumluluk gösteriyor bence iyice şaçmalanmış gereksiz teknoloji 5 veya 6 sene sonra gelsin bu

"bununla hava atılır diyen arkadasları kınıyorum , böyle örümcek kafalı bir zihniyetle bu ülke gelişemez :("

keşke ülkemizin gelişmesi diğer ülkelere verdiğimiz paralarla olabilseydi. O zaman gerçekten cep telefonlarına ve çeşitli lüks teknolojik! cihazlara verilen paralar boşa gitmiş olmazdı :)

Gerçekten çok hoş diğer ülkelerin ürettikleri şeylerin biziileri götürebileceğini düşünüyor olmanız. Öyle olsa bile bizimle paylaşırlar mı gerçekten?

Ayrıca klavye ve fare kablolarına takılıp düşmenizde oldukça sevimli.

sormak istediğim bir soru da şu neden avrupa kullanmayı bıraktığı teknolojileri ülkemize getiriyor yada getirmeye çalışıyor peki ? Ucuza alıp sevindiğiniz teknolojilerden bahsediyorum.

abi harika ya gereksiz diyen arkadaşıda anlamıyorum teknoloji gelişiyor arkadaşım nasıl gereksiz olur bu? 13.000$'ım olsun araba felan değil direk surface alırdım ürüne hayran oldum resmen:)

sörfeys değil de sörfıs olmasın o

bu urunlerın bızle gurur duyması gerekenler duysun yakın tarıhlı olarak turkıye dunyada degıl burada ulkemızde aynı teknojıyı uretebılen bır rakıp fırma olacak hemd mıcrosoft ta fıyat kalıte unsuruda dahıl ben mıkro ıslem uzmanıyım calısmalrımı son noktadadır.

güzel de pahalı 13000 $

Sen de yorum yaz