Oynat Lenovo ThinkReality A6'yı denedik! Lenovo ThinkReality A6 artırılmış gerçeklik setini denedik, kurumsal dünyada ne gibi seçenekler sunduğunu mercek altına aldık.

Lenovo ThinkReality A6'yı denedik!

Lenovo ThinkReality A6 artırılmış gerçeklik setini denedik, kurumsal dünyada ne gibi seçenekler sunduğunu mercek altına aldık.

Sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ilk defa telaffuz edilmeye başlandığından beri çok mesafe kat etti. Gözlüklerin kalitesi arttı, daha hızlı işlemciler, daha iyi çözünürlük sayesinde modellemeler artık gerçeğe çok daha yakın. Buna ek olarak hareket algılama teknolojinde yaşanan gelişmeler sayesinde artık sanal gerçeklik dünyasındaki nesnelere "dokunabilmek" ve onları "işletebilmek" daha kolay.

CHIP Online olarak deneyimleme imkânı bulduğumuz ThinkReality A6 özellikle kurumsal dünyayı hedefliyor. Kurumların gerek üretim gerekse de destek hatlarında çalışan elemanları için uzaktan destek, firma içi eğitim, yeni teknolojilere adaptasyon ve karmaşık iş süreçlerini simülasyonlarla deneme ve çözümleme imkânı sunuyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz