Oynat Microsoft'tan IE10 tanıtım videosu Microsoft, Windows 8'deki IE10'u tanıttığı videosunda rakiplerine dokundurmadan da edemedi!

Microsoft'tan IE10 tanıtım videosu

Microsoft, Windows 8'deki IE10'u tanıttığı videosunda rakiplerine dokundurmadan da edemedi!

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Fena reklam değil ama Apple'a sarcasm yaparak cool olduklarını düşünüyorlarsa yanılıyorlar. Microsoft sadece kendini küçük duruma düşürüyor.

@Greatness haklısın

Bir iPad kullanıcısı olarak safari Microsoft un bu reklamindaki gibi yavaş ve işlevsiz degil.. Aksine gayet hızlı ve işlevsel.

@17 Kas 2012 09:32 'nin yorumunu beğenmeyen arkadaşlar, istediğiniz kadar beğenmeyin video'daki özelliklerin neredeyse tamamı 5.5 yıldır Safari de var!

Şu ana kadar bilgisayarımda Windows dan başka yazılım kullanmadım.Şu anda Windows 8 Pro var vede İnternet Explorer'dan başka yazılım kullanmadım.Gayet memnunum vede haklı Internet Explorer göz açıp kapayınca açıyor :)

iPhone'dan 5.5 yıl, iPad'den 2.5 yıl sonra bu özelliklerin kullanılabildiği bir ie yapmışlar, bir de övünüyorlar. ie10'u övenlerde bir zahmet düşünsünler Apple bu özellikleri çıkarmasaydı Microsoft kaç yüzyıl sonra bunları getirecekti

Ah Microsoft yedin ömrümüzü hala bırakmıyon yakamızı

Sen de yorum yaz