Oynat MS'ten gelecek konseptleri! Microsoft, dokunmatiğin ve fazlasının her yanımızı sardığı gelecek ilginç videosunu ortaya çıkardı!

MS'ten gelecek konseptleri!

Microsoft, dokunmatiğin ve fazlasının her yanımızı sardığı gelecek ilginç videosunu ortaya çıkardı!

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

Bunu Microsoft yapsın beni de cümle alem neyse...

Sanırım biraz yakın bir geleceğin düşüncesi .

Çok ileri bir gelecek değil bu klavye vardı videoda hala :)

yıl 6874 herhalde

Microsoft bunu yaparsa hayata her gün 4 kere restart çekmek gerekecek:)

hayal ürünü :D

nie bu kadar kötü düşünüyosunuz ki sanki gerçekten de yapılsa muhteşem olur hayatımızn böyle olduğunu bi düşünsenize filmlerden çıkmış gibi hemen microsoft yapıcakta görcez fln biraz destek olmak lazım böyle fikirlere çabalamk lazım nedir bu ya bi 50-60 yıl içerisinde belki de olabilir böyle şeyler neler gelişmedi şunca zmnda...

yıl 6874 degil de 2200 diyelim..

aa onuda yapmışlar hadi onu bilmem kaç metrekare toprağımızı satarak alalım, aaa bunuda yapmışlar hadi bunuda şu arsamızı kiralayarak alalım:) aa şunuda madenizimizi satarak alalım :)

kadının bavulu en az 100yıllık var :D

İnsan hiç olmazsa arka plan müziğini biraz güzel yapar be kardeşim. Görüntüler zaten insanı bir müddet sonra sıkıyor. Ben şahsen videoyu ancak yarısına kadar izleyebildim. Tamamını izleyebilene helal olsun. Saygılar.

Max_Real Qnx

Tek o çeviri yapan gözlük yeni sanki (videoyu ben de tamamına kadar izleyemedim, çoğunlukla dokunmatikle ilgili). Yıla 6874 falan demeye de gerek yok. Sadece o gözlüğü beklememiz gerekecek. Bir de iPhone'un incelmesini :)

bu videodan sonra anlaşıldı.microsoft ^^APPLE^^ Hayranı baksanıza hep ipad ve iphone vari yakınlaştır uzaklaştır sürükle bırak.özel cihazlar onlarıda apple yapmıştır zaten hahahahahahah:)))))))

Microsoft'un ne kadar ileri görüşsüz, kör bir vizyona sahip olduğunu gösteren bir video.

en az 100 yılı var :D

Microsoft videonun sonuna doğru Apple Pie özellikle göstererek bunları hayal etmemizde Apple'in payı cok mü demek istiyor :))

biz fakirler için değişen bir şey olmayacak :D adamlar hala yemeği elleriyle yapıyorlar bir de. hayatın o kadar kolay olsun sonra da git yemek pişirmekle uğraş, ben üşenirim valla :D

çokta abartmayın 6874 filan :)
şimdi olmaz, 10 yıl sonra da olmaz ama 20 yıl sonra belki:)

şuanda istense yeterli bütçeyle 1-2 yıla bile üretirler ama yaprlarmı tabiki hayır neden çünkü adım adım çıkararak kar etme politikaları yüzünden istense hepsi yapılır samsung esnek ekranı geliştirse birtek şu ekrandan çıkarma olmaz birde havada görüntüler devamı rahat olur şuan çıkarsalar öyle bir şeyi yapsalaar bir resistance bir daire milyonlaca dolar eder yapmazlar

Sen de yorum yaz