Oynat Postal III: Tanıtım Videosu Postal 3 çok yakında piyasada olacak. Oyunun tanıtım videosu yayımlandı.

Postal III: Tanıtım Videosu

Postal 3 çok yakında piyasada olacak. Oyunun tanıtım videosu yayımlandı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

çok kötü bir tanıtım videosu

Çok kötü bir oyun.. adam öldü ve cafe tezgahına yaslandı resmen. Ayrıca o hayvan da neyin nesi? Sırf vahşet olsun diye yapılan şeye bak.

Daha fazlasını beklerdim. Yapay zeka yokmu 3cu oyununda, saniye 03.02 den bakınız takım elbiseli adamda haraket yok yanında katliam oluyor. Çok donuk ve yapmacık geldi. Susturucu olarak kedi kullanırdık öyle hatırlıyorum onun yerinede kopek mi kostebekmi cıkartamadıgım bi hayvan gelmis silah olarak :) Açıkcası beyenmedim, beklentilerim daha fazlaydı.

hakkaten bu oyunda amaç ne ki?

TANITIM VİDEOSU KÖTÜÜ

bu oyunun konusu şu ; gerçek hayatta yapmak istediklerinizi oyunda yapmak...ben 2'yi oynuyordum,çok eski bir oyun olmasına rağmen çok eğlenceli ve grafikler o zamana göre süperdi :) 3'ün çıkacağını duymuştum.şimdi fragmanını izledim ama pek de beklediğim şeyler yok.biraz yapmacık.herkes kendi çapında değil.yapay zeka yok.varsada gelişmemiş.arkadaşın dediği gibi katliam oluyor ama ordakiler hiçbişey yapmıyor.grand theft auto : vice city ' de bile ateş edince insanlar kaçışıyor.ama grafik konusunda 2'de olduğu gibi çok hoş.adamları vuruken kan çıkması geri sekmesi falan çok gerçekçi yapılmış.ama oynamadan fazla konuşmaya gerek yok.bir video koca oyunu ötü göstermeye yetmezki.oynamak gerek...

Postal 1'in çıktığı zamanı hatırlarım ki çok muhteşem bir oyundu o yıllar için.Ardından Postal 2 çıktı ve GTA serisi gibi oyunda 3D persona dönüştü.Şuan Postal3 ün tanıtım videosunu izledim ve oynayacağımı sanmıyorum.Herzaman ki gibi hayali silahlar ve gerçekçi görünmeyen ateş etme,vurulma,ölme gibi efektler yetersiz kalmış.

bencede kötüü hatta postal 2 ye oranla berbat bi fragman.. postal2yi bitirebilmek için çokk urastik çook :) neyse oynamadan daha fazla yorum yapmayalimm :)

adam ateş edio kimsede çıt yoq . gzl olmamış

Valla ben postal2 yi oynadım ve halada oynuyorum süper bi oyun aslında postal 3 de güzel efektler biraz daha geliştitrilmeli.

life offline cod4 online

Postalı bozmuşlar... Nasıl bozmuşlar ; Postal FPS oynandığı için gerek benzin bidonu olsun gerek M4A1 in ucuna kedi takmak olsun , Gerek O kibritin çakılışını gördükten sonra yandığını görmek postala +5 katıyordu puanlamada "benim" için fakat Oyunu "Action" Tipi oyuna çevirmişler...Ayrıca yapay zeka düzeyi izlediğim kadarıyla berbat şöyleki ; Adam kafede postal 2 de bir yere ateş ettiğinde herkes kaçıyordu fakat burda 2 adamı Tabancayla vuruyor kenardaki takım elbiseli beyimiz herhalde çok acıkmış olacakki yemeğinin gelmesini bekliyor.Yeni gördüğüm şu kunduz silahı sanırım güzel bulunmuş Dediğim gibi "FPS" Tipinde kullanılabiliyorsa silahlar veyahut FPS şekilde oynana biliyorsa bu oyun bir efsane olur.Grafik bakımından nerdeyse mükemmel , güzel bir grefik motoru kullanılmış.Postal 2 ye göre çok daha iyi yansımalar,gölgelendirmeler vs. Çok konuştuk sanırsam.Neyse bence bu oyun benden 6/10 alır.Eğer FPS var ise 7.5/10

valla postal 2 ye değişmem,çok berbat olmuş!

ya oyun bence çok kötü ben postal 1 i oynamaştım daha doğrusu görmemiştim ama bir ara postal 2 yi duydum oynamaya başladım çok süper bir oyundu bence ama bu oyun bence güzel değil yapay zeka yok ben postal 2 yi buna tercih ederim sizi bilmem!!!

Sen de yorum yaz