Oynat Samsung, Galaxy S3'ü böyle sınıyor! Samsung, ceplerini size ulaştırmadan önce onları bakın nasıl ilginç testlerden geçiriyor!

Samsung, Galaxy S3'ü böyle sınıyor!

Samsung, ceplerini size ulaştırmadan önce onları bakın nasıl ilginç testlerden geçiriyor!

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

videoyu izlerken bi ara LG yi gördüm sanki.

@28 Kas 2012 01:36 Görmüşsündür çünkü burası bir tets merkezi olduğundan birden fazla firmanın ürün gönderip denetme ihtimali de var.

gördüğün LG değil AT&T için üretilmiş olan Bir SAMSUNG...

Bu testlerin gerçek hayatla hiç bir alakası yok sadece yapmış olmak için yapılmış. Şimdi şirketler ne kadar çabuk bozulsa o kadar iyi diye düşünüyor. Herkes neden bir telefonu 4-5 sene kullansın ki neden olmasın bence 4 çekirdekli işlemci ve 1 gb rami olan telefona senelerce her türlü rom yüklenir ama alıştırıyorlar 1-2 senede bir telefon değiştirmeye sen değiştirmezsen bi şekilde başına bişey geliyo. Teknoloji o kadar ilerledi ama telefonlar bu kadar dayanıksız. Büyük çelişki!

@oguzatalay arkadaşım galaxy s i ilk çıktığından beri kullanıyorum bana yetiyor ama gel görki senin dediklerinin hiç birini yaşamadim 4.2 yi kullanıyorum sıkıntı yok canavar gibi .. İnsanlar hız için değiştiriyor ama anlamıyorum şimdi 1280 çozunurluklu bir ekranla 800 çozunurluklu ekran olan i9000 da oyun bence aynı hızda çalışır.. Nedenini bilirsin..

anahtar ve cüzdanın olduğu çantama s3'ü koydum, sonra evden çıktım 2dk yürüdüm kafeye gittim. teli çıkardığımda ekranı çatlaktı. S3 50 cmden düşse kimse toplayamaz. bu görüntülere inanmayın!!

Kenarlari daki parlak metal gorunumlu yerler dokuldu...

S3 değilki ilk baştaki telin ekranı daha büyük sonra bide değişik markalı bi tel gördüm Samsung yazmıyodu 02:58

Ilerde patlama ve yanma olaylari dahada artacak daha fazla performans tehlikeli

Sen de yorum yaz