Oynat "Samsung'landık!" Sırada iPhone bekleyen Apple hayranlarını kızdıracak yeni bir reklam yayınlandı!

"Samsung'landık!"

Sırada iPhone bekleyen Apple hayranlarını kızdıracak yeni bir reklam yayınlandı!

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

oyyoyy :D kafalarına elma düşmüş.

Apple ı, konseptlerini ve 5 yaşındaki çocuğun bile kullanabileceği bir basitlikte olmasını sevebilrisiniz. Ama bu durumun bir izahı yok.

hayatımda 1 iphone 1 ipad 1 mac yada applenin ürettiği diğer şeyler olmasada olur ama windows ...

Youtube'da "Baby Works iPad Perfectly. Amazing Must Watch!" diye aratırsanız, birinci sırada çıkan videoda 2 yaşındaki bir bebeğin kendi başına rahatlıkla iPad kullandığına tanık olabilirsiniz.

Siz navigasyon ucret mi oduyorsunuz :))

i phone 4 s kullanıcısıyım telefon güzel hatta telefon demek bile hata olur. Telefon özelliği de olan bir cihaz desek olur. Ama en büyük avantajı appel store daki uygulamalarının çok olması birçok tv kanalı, banka, alışveriş siteleri gibi ulusallaşmış markalarının appel uygulamalarının olması insanın hayatını kolaylaştıran bir unsur olduğunu söylemek gerek.
Bunların yanında muadili olarak piyasada samsung s 2 ve htc sensation xe telefonları daha üstün telefonlar. en azından yere düşünce kırılan cam gövdeleri yok, mikro sim kart kullanmıyorlar ki önemli bir durum şarz bitince başka telefona takıp kullanamıyorsunuz i phone 4s in de şarzı hergün bitiyor.
Aslında iyi bir cihaz ama çok iyi değil daha iyileri var ekran dokunmatiği, işlemci hızı, video ve resim kalitesi, olarak düşünürsek muadilleri veya daha iyi olan telefonlarda mevcut.
Kullanım kolaylığı var ama diğer telefonlarında alıştıktan sonra kolaylıkları var sonuçta 2 yaşında değiliz algılama problemi olmayan insanlar kolaylıkla kullanabilirler.

amasya 4s :D

benim için ne apple ne samsung farketmez ama ben bugün samsung sıı alıyırum sırf 3g siyok siye appl ın

Bir hikaye var, yanlış varsa düzeltin 'Bir hendek kenarında bekleyen keçi koyunların kaşıdan karşıya atlayışını seyrediyormuş, koyun atlarken kuyrugu kalkınca bak popon gözüktü diye dalga geçmiş' samsung da bana göre öyle, çakma iphone, ipad üretmekle kalmıyor birde kendince dalga geçmeye çalışıyor. Gerçekten ironik bir durum.

samsung once kendi acik olan yerini ortsun...

biz galaxy s kullananlar ayni reklamdaki iphone kullananlar gibi galaxy s2 lere bakiyoruz. aaa sizin telefon guncellenmedi mi yazik ne kullaniyorsunuz oyle geri kalmis..?

samsung honq!

Apple, kullanimi kolay yazilimlar uretebilir ama hicbir zaman samsung kadar acik olamaz. Su anda bu videoyu galaxys2mden izledim. ya iPhone? Flash destegi? Istedigi kadar basit olsun. Icerik yeterli olmayinca...

elimde samsung wave I var ve TAM 1 YILDIR YANLIŞ DUYMADINIZ TAM TAMINA 1 YILDIR GÜNCELLEME BEKLİYORUM sağol samsung gerçekten süper telefonlar üretiyorsun

Sen de yorum yaz