Oynat Seni dinleyen, Seni gören bir televizyon Samsung, 2013 serisi Yeni Smart TV'ler ile kullanıcıları televizyon ile yeniden tanışmaya davet ediyor

Seni dinleyen, Seni gören bir televizyon

Samsung, 2013 serisi Yeni Smart TV'ler ile kullanıcıları televizyon ile yeniden tanışmaya davet ediyor

Hareket ve sesle kontrol edilebilen, gelişim kiti ile herzaman yeni kalan ve doğadan ilham alan tasarımlara sahip olan  Yeni Smart TV'ler, bu heyecan verici özellikleri ve çok daha fazlasını kullanıcılara sunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

İşte bu! Samsung farkı. Her alanda hem telefon hem televizyon vb. uzar gider. Bu kadar alanda çalışıp nasıl hepsinde başarılı olabiliyor?

@18 Nis 2013 17:35 nasılmı insanları kandırarak :) Samsung un ürünleri cilalı plastikten ibaret bir webcam oyunu ile kandırmaya çalışıyor milleti. Biz ne alıyoruz televizyon dimi. Bana görüntü kalitesi lazım ve öyle pil ile çalışan deden kalma 3d teknolojisini geliştirsin. Samsung cahil kullanıcıların tercihidir.

1984 hoşgeldin.

Her alanın uzmanları ile çalışıyor. Aslında fazla zor olmayan şeyler zaten var olan bir alt yapı mevcut daha hiç bir şey görmedik. Ben inanıyorum en yakın zamanda teknoloji çok iyi yerlere gelecek.

telefonda sesle kontrol ozelligi bir tusa baasmadan olsa daha guzel olurdu

Sen de yorum yaz