Oynat Toplu taşımaya teknoloji dokunuşu Çağdaş toplu taşıma araçları dünyasına yepyeni bir anlayış getiren yeni Mercedes-Benz Sprinter'ı denedik.

Toplu taşımaya teknoloji dokunuşu

Çağdaş toplu taşıma araçları dünyasına yepyeni bir anlayış getiren yeni Mercedes-Benz Sprinter'ı denedik.

Günümüzde toplu taşıma denince, özellikle öğrenci ve işyeri servislerinde hem güvenlik hem de konfor sunan teknolojiler öne çıkıyor. Hafif ticari araçlar sınıfında fark yaratan özellikleri ile öne çıkan Mercedes-Benz Sprinter, Mayıs 2019'da yenilenerek "Sprinter Sana Yakışır" sloganıyla yollara çıkmaya başlamıştı. Kullanım alanına ve müşteri talebine göre özelleştirilebilen ve 1.700'ü aşkın farklı kombinasyon ile sunulan yeni Sprinter'ın özelliklerini test ettik.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajda Sprinter'ın hikayesini, Türkiye'de ne gibi geliştirmeler yapıldığını ve yerli teknoloji ile Dünya'ya nasıl açıldığını öğrenebilirsiniz. Röportajın hemen sonrasında ise Sprinter'a bindik ve Mercedes-Benz Türkiye hafif ticari araçlar satış eğitmeni Onur Bilgin eşliğinde aracın sunduğu seçenekleri canlı olarak deneyimleme imkânı bulduk.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz