Oynat Ücretsiz çok oyunculu FPS keyfi Eğer internet veya LAN üzerinden FPS oynamayı seviyorsanız, bu bedava fırsatı kaçırmayın...

Ücretsiz çok oyunculu FPS keyfi

Eğer internet veya LAN üzerinden FPS oynamayı seviyorsanız, bu bedava fırsatı kaçırmayın...

Çok oyunculu FPS oyunu Urban Shooter, id Software Games imzalı Quake III Arena'nın bir modifikasyonundan ibaret. Geliştirici Frozen Sand bu FPS oyununu Windows, Linux ve Mac OS X için ücretsiz olarak indirmeye sundu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Adamda fena bir nişan yeteneği var. namnuyu kıpırdatmadan hedef üzerinde tutuyor.

deneyelim bakalım Counter-Strike Source yerini alabilcekmi
pek sanmıyorum

yerçekimi yok heralde haritada. Bir zıpladılar mı üç beş metre gidiyor adamlar. Keşke adamları yarı tavşan yarı kurbağa kılığında yapsalarmış. Daha gerçekçi olurdu.

berbat bir oyun girafik denen şeyden nasibini almamış

Adam Wall Hack :D:D

bız ona genellıkle wallhack dıyoruz :)

Çok güzel bir oyun, video Capture The Flag modundan yani bayrak kapmaca modundan görüntüler içeriyor. Avrupada ve türkiyede turnuvaları, ligleri düzenlenmekte. Countera göre daha hızlı bir oyun ancak bir kaç gün online oynayan birdaha bırakamıyor ;)

quake motorunun farkı işte.Oyun hafif enemy territory tadı veriyor.Grafikler berbat ve yerçekimi yok diyen arkadaşlarada derim ki siz devam edin counter oynamaya.Adı üstünde "oyun" ve ouake3 motoruda gelmiş geçmiş en fazla tutulan ve hızlı olan fps motorudur.Counterdaki kağnı motora benzemez.Grafiklere gelincede bence gayet yeterli ve akıcı.Sonuçta quake motoru ve fps önemli.

Atari oyunu mu bu ? :D

Counter dan daha iyi bir oyun bu oyunda kan kaybından öllebiliyorsun . Eğer biri ayağından vurmuşsa yavaş gidiyorsun. Sürekli koşup duramıyorsun bir süre sonra yoruluyorsun.

cod 2 online ve counter gibi fenomenlerin yanında tırt geldi biraz

bu nişan olayı hemen olacak bir yetenek değil adamlar en azından 3/5 yıldır bu oyunu oynuyorlar yani o kadar basit değil o şekilde oyun oynamak zaten bakarsanız nuxx italya takımında (it)oynayan bir oyuncu ben yazılanları okudum diğer oyunları bilmiyorum ama ben sadece denemek için bilgisayarıma kurmuştum yani nasıl bir oyun olduğunu anlama için ama bağımlısı oldum ,uluslar arası takımları ve ligleri olan bir oyun ama kötü bir tarafı var bağımlılık yapıyor

sonuçta ücretsiz bir oyun, adamları cod gibi bişeymi vermelarini bekliyorsunuz anlamıyorumki..

arkadaşlar cod paralı değil ki serwer üzerinden oynayın ben oynuyorum?

aga nerden indircez bu oyunu bulamadımm

Sen de yorum yaz