Oynat Uzmanlardan yeni iPhone yorumları CHIP Online uzmanları geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 5C, iPhone 5S ve iOS 7'yi sizler için değerlendirdi.

Uzmanlardan yeni iPhone yorumları

CHIP Online uzmanları geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 5C, iPhone 5S ve iOS 7'yi sizler için değerlendirdi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

Selçuk abi iyi geçirmiş her zaman beklediğim gibi :)

Selçuk İslamoğlu elinizde iphone varsa kendinizi soydurmayın boş yere demiş.Katılıyorum.Apple, baştan aşağı hapishanede vurgun.

iPhone5S 64Bit olmasi iPhone5 ile aradaki farkin ilerde cok belirgin olarak ortaya cikacagini yansitmakta suan henuz erken bir yil icinde i5 ler yavas cihaz grubuna girecektir.

Bizim millet yine siraya girip alir.

Selçuk Abi sadece sen yorum yapsan yeterdi Diğer uzman yorumlarına gerek yok sanki

apple konuşuluyorsa bu ülkede olmasa da dış ülkelerde mağazada kuyruğa günler önce giriliyorsa demek ki seviliyor. bu kadar satılan ve işletim sistemi olarak bu kadar ün yapmış bir firmanın hala rakipleri gibi davranma zorunluluğu olduğunu düşünmüyorum. birde hapishane mantığına anlamıyorum. firma ekmek teknesini koruyunca hapis etmiş oluyor. fakat bizim insanımızı bluetooth dan arkadaşından parasını ödemeden mp3 video vs almak kolayına geliyor insanların. birde kaç telefon kullanıcısının root a inip birşeyler yükleme ihtiyacı oluyor. yada kaç kişi telefon 2 ghz 64 bit diye apple almak istiyor. kullanıcının işletim sisteminin 64 bit olması kullanıcının genelde pek umrunda olmaz ama iyi bir reklam aracıdır.diğerleri yapamadı yine biz yaptık dedirtir ve muhteşem dir çünkü diğerleri yapamamıştır. birde apple ı diyer telefonlardan ayrı olması ayrı tutulması gerekir. çünkü bu telefon apple ın kendi mağzasındaki üzünlerin ve hizmetlerin MOBİL ortamda kullanım için TASARLANMIŞ ve kendisine has "app"leri olan bir araç, ayrıca telefondur ve çoğunlukla kullanıcıyı korumak için kapalı tutulur. yoksa bakkal dükkanlarında şu yazı olurdu "cep telefonuna format atılır cips hediyeli " neyse konu o kadar zengin ki yazarları bile konuşturmuş. insanları yönlendirecek mi hayır selcuk dedi almayım osman dedi alıyım diye bir şey olmayacağına ve meyve veren ağaç taşlanacağına göre sonu olmaz bitmez.....

Sevgili Selçuk, Yorumlarının bir bölümüne katılmama rağmen farkettim ki sadece iPhone için böyle bir etkinlik düzenlemiş ve yorum yapmışsın aynı acımasız eleştirilerini diğer marka cihazlar içinde beklerim. Saygılar. Ömer.

@14 Eyl 2013 21:01 Sevgili Ömer, bu sadece yeni iPhone'lar üzerine bir tartışma videosu ve hatta bu formatta ilk videomuz olduğu için söylediğin gayet doğal. Eğer S3 veya S4 çıktığı zaman yapsaydık, emin ol benzer şeyleri duyabilrdin benden. Merak etme çok seçiciyimdir, sonraki tartışmalar için bizi takip etmeye devam edin ;)

@Selçuk İslamoğlu merhaba abi ben samsung s4 iphone 5s arasında kalıyorum sence hangisini tercih edeyim.

@15 Eyl 2013 00:06 Hele bir iPhone 5S gelsin Türkiye'ye :)

Kontratlı tlf vermemişlerdir selçuk beye appleye tavrı bu yüzden :)

parmak izi teknolojisini sakıncalı buluyorum ve burda selçuk islamoğluna tamamen katılıyorum..zaten ellerinde çoğu bilgimiz varken birde parmak izimizin olması ve ayrıca bunu asla paylaşmam dememesi son derece tehlikelidir..zaten saçmalık bi home tuşuna basmak bu kadar mı zor ve illa basmıcam diyosan piyasada birçok telefon var tamamen dokunmatik olan.

Arkadaşlar, apple in resmi sitesindeki 5s tanıtım vidyosunda, parmak izinize ilişkin bilginin Apple server larında kayıt edilmediği, telefonun içindeki chip ten başka hiç bir yere yüklenmediği söyleniyor. Ne kadar doğrudur bilmem. Ama dedikleri bu. Sadece chipte saklanıyormuş parmak iziniz. Şu an tüm pasaport sahiplerinin hepsinin parmak izi zaten kayıt altında.

Nsa :))) Apple

mor gözlüklü çıldırmış olmalı. 1900 tl vereceğin telefonun adının ucuz telefon olması akla mantığa aykırı. şundan eminim kendisi 5c almayacaktır

kalemsiz iphone işe yaramaz. pil değişmesi olmalı. pili güçlü olmalı herşey şekil değildir.

Zaten sar değeri yüksek cihazlar.yani radyasyon seviyesi.......sagliginizdan olmayın

Sen de yorum yaz