Oynat X7'de Need for Speed! Nokia'nın N8'den sonra patlatacağı söylenen yeni bombası internete sızdı: X7'yi iş başında izleyin!

X7'de Need for Speed!

Nokia'nın N8'den sonra patlatacağı söylenen yeni bombası internete sızdı: X7'yi iş başında izleyin!

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

işe bak ben samsung wavede ekranda menü değiştirirken benim parmağımla yarışıyo bunda sürtüyo ondan sonra da menünün değişmesini bekliyo tebrikler nokia yıl olacak 2011 hala symbian hala symbian hayır geliştir güncelle de bişi demeyelim ama

"işe bak ben samsung wavede ekranda menü değiştirirken benim parmağımla yarışıyo bunda sürtüyo ondan sonra da menünün değişmesini bekliyo tebrikler nokia yıl olacak 2011 hala symbian hala symbian hayır geliştir güncelle de bişi demeyelim ama"
symbian hareketli gadgetımı yoksa sayfayımı değiştirdiğini anlamak için tüm sayfa boyunca hareket ettirdikten sonra sayfa değişiyor ama yeni sürümünde hata yaptığının farkına vardı ve 2011in ilk yarısında tüm UI, bu sorun birde internet tarayıcısı sorunları tamamen gidericekmiş. kısacası daha tam yenilenmedi symbian, ayrıca MeeGo'nunda çıkmasıyla program sayısı hızlı bir ivmeyle artmaya devam edicektir çünkü her iki sistemdede çalışabilecek programlar.

işte multimedia telefonu geliyor ... X6dan sonra yine bombayı patlatıyor. ancak tek bilmediğim şey telefon resistif mi yoksa kapasitif ekranmı biraz cok bastırıyor gibi ekrana onun dışında bunda ev ekranı daha fazla sanırım n8e göre

Samsung un son dokunmatik teL Lerindenqi oyundan farkı yok

samsung galexy s 2 yi hiç bir şey tutmaz

n8 üzerine tanımam samsungda telefon mu

Sen de yorum yaz