Rakip yazılımların düellosu...Tarayıcılarda birinci : Chrome

12 / 36

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

chrome/firefox seçimini beğenmedim..

firefox forever..

Chrome Firefox'u geçmesi için birkaç fırın ekmek yemesi lazım.

Firefox + ietab her derde deva!!!

Chrome kullanmayanlar nasılda belli oluyor firefox tan chrome geçtim özelleştirilebilir olması cok büyük artısı firefox un ama chrome hızı ve yenilikçiligiyle gerçekten öne çıkıyor bi deneyin anlıcaksınız. Google işini cok iyi yapıyor ve tarayıcısını cok hızlı geliştiriyor eklenti olanaklarıda hızla artıyor chrome un chip inde dedigi gibi tarayıcılarda birinci chrome :D

Firefox kullanıcısıyım ama chrome un siteleri türkçeye çevirme özelliği süper. Yabancı sitelere girmek istediğimde chrome kullanıyorum.

chrome 64 bit bilgisayarda youtube videolarını oynatırken problem çıkarıyor. Affedilir bir hata değil bu sonuçta chrome youtube her ikiside google ürünü.
Firefox yeni sürümü çok farklı artık cidden sistemi hiç kasmıyor eğer bilgisayarı 1 gün açık bırakıp tekrar açık kalmış firefoxa dönerseniz çok çabuk toparlanıyor ie9 saçmalıyor chrome hatırladıım kadarıyla zor toparlanıyordu.
Yalnız chrome daki tabları sürükle bırak kolaylığı hiçbirinde yok özellikle multi-monitor kullanıyorsanız bu farkı çok rahat hissedersiniz.

Bence firefox önde chrome hemen arkasında:)

Chrome hizli ama cok cokuyor. Bir de bazi eklentiler benim icin olmazsa olmaz. Chrome ihtiyaclari karsilamaktan henuz cok uzak.

firefox varken diğerleri fos eklentileriyle 1 numara

Sen de yorum yaz

Tarayıcılarda birinci : Chrome

Eğer çok seyahat ediyorsanız Chrome'u test etmelisiniz. İnatçı Firefox hayranlarının bile bazen Chrome'u düşündüğü oluyor. En sevdiğiniz eklentiler henüz Chrome'da olmayabilir ama Google tarayıcısı için de bunlar yolda. Eğer her zaman en yeni özellikleri kullanmak istiyorsanız bunu Chrome'la Firefox'tan biraz daha önce yapabiliyorsunuz. Sonuç olarak Firefox Chrome'un hemen arkasında.

Google Chrome