Heyecanla beklenen Dark 3. sezon Netflix'te yayınlandı! İşte Dark 3. sezon ilk yorumlar

Sevilen dizi Dark'ın 3. sezonu merakla bekleniyordu. İlk iki sezonu çok beğenilen Netflix dizisi Dark'ın 3. ve son sezonu da yayınlandı. Diziye Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner gibi yeni oyuncular da katıldı. Peki Dark 3. sezon nasıl bulundu? İşte yorumlar...

Heyecanla beklenen Dark 3. sezon fragmanı yayınlandı! Dark 3. sezon ne zaman?

Netflix'in çok fazla izlenen dizilerinden biri olan Dark, ilk iki sezonu ile oldukça büyük beğenilmişti. Gözler gerilim, bilim kurgu türünde ki dizinin 3. sezonuna çevrilmişti. 2014 yapımı Who Am I filminde birlikte çalışan Baran bo Odar ve Jantje Friese'nin yaratıcısı olduğu Dark dizisinin 3. sezonunun yayınlanma tarihi Mayıs ayında belli olmuştu. 

Dark'ın heyecanla beklenen 3. sezon Netflix'te yayınlandı. Dizi üçüncü sezonla birlikte final yapacak. Peki Dark 3. sezonda neler yaşanacak? İlk yorumlar neler?

DARK 3. SEZON YAYINDA

Dark'ın üçüncü ve son sezonu, 27 Haziran 2020 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye'de yayınlandı. Dizinin son sezonu 60 dakikalık 8'er bölümden oluşuyor. 

İŞTE DARK 3. SEZON FRAGMANI 

Dark 3. Sezon | Resmi Fragman | NetflixDark 3. Sezon | Resmi Fragman | Netflix
Her son aslında bir başlangıçtır. Her başlangıç da bir son. Dark döngüsü 27 Haziran'da tamamlanıyor. Dark'ı Netflix'te izleyin: Abone ol: Netflix Hakkında Netflix, 190'dan fazla ülkede 183 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. INSTAGRAM: FACEBOOK: TWITTER: Dark 3. Sezon | Resmi Fragman | NetflixürkiyeOfficial Zamanı büken bu çılgın öykü, tuhaf ve yeni bir dünyada sona yaklaşıyor. Bu dünyada bazı şeyler oldukça tanıdık, bazı şeyler ise rahatsız edici derecede yabancı.


DARK FİNAL SEZONUNDA NELER OLACAK?

Üçüncü ve son sezonunda DARK, zaman ve mekan kavramlarının ötesine geçerek zihnin sınırlarını zorlayan bir sona yaklaşıyor. Yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas,Winden'ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışır. Diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak. İki dünya... Karanlık ve aydınlık... Ve tüm bunların merkezinde trajik ve destansı bir aşk hikâyesi...

DİZİYE YENİ KATILAN OYUNCULAR

Dizinin son sezonunda oyuncu kadrosunda yeni katılan Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner'ın yanı sıra önceki sezonlardan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn da bu sezonun oyuncu kadrosunda yer alıyor.

DARK 3. SEZON YORUMLARI

@tahaabaran
Dark yeni sezon... mükemmelsin
@netflixturkiye

@pisbihis
Dark'ın sırrını 3. sezon 1. bölümde çözdüm gerisini izlemeye gerek kalmadı.

@Krrms_67
Goodbye #DARKseason3... Çok iyi bir finaldi.. Genelde iyi diziler kötü final yapmasıyla bilinir ama dark gayet güzel bitirmiş. Herkesin emeklerine sağlık.

@impeterbtway
dark ın son sezonunun ilk iki bölümünü izledik birazdan devam edicez şimdiden kafa gitti

@ubermanschen
dark gittikçe karmakarışık oluyorsun

@oykuasaar_
Yks yetmiyormuş gibi bide 'Dark' izleyerek beyin ölümümü gerçekleştiriyorum 3 gün üst üste fazla geldi #DarkNetflix #Dark

@skiddingstarsyine günlerden bir gün Dark'ın yeni sezonunu izliyorum ve diziyi baştan almam gerektiğini farkediyorum...Beynim alev alev #DarkNetflix

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play