Netflix Duyurdu: The Witcher İkinci Sezonu Geliyor

The Witcher ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı yavaş yavaş belli oluyor. Netflix, The Witcher dizisinin ikinci sezon çekimlerine başladığını ve ikinci sezon kadrosunu duyurdu.

Netflix Duyurdu: The Witcher İkinci Sezonu Geliyor

The Witcher dizisi yeni sezon için hazırlıklara başladı. Geçtiğimiz aylarda ilk sezonu Netflix ekranlarına gelen ve beğeni toplayan The Witcher dizisinin ikinci sezonu için hazırlıklara başlandı.

The Witcher İkinci Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? 

The Witcher dizisinin ikinci sezonunun 2021'de yayınlanması planlanıyor. Netflix'in sevilen dizisinin ikinci sezon çekimleri İngiltere'de başladı.

Dizinin ana kahramanı Rivyalı Geralt rolüyle Henry Cavill, Jaskie rolüyle Joey Batey, Ciri rolüyle Freya Allan ve Büyücü Yennefer olarak Anya Chalotra ikinci sezon için tekrar kamera karşısına geçecek.

The Witcher İkinci Sezon Oyuncu Kadrosu

İkinci sezonda Agnes Bjorn (Monster) Vereena, Yasen Atour (Young Wallander) Coen, Paul Bullion (Peaky Blinders) Lambert, Aisha Fabienne Ross (The Danish Girl) Lydia, Thue Ersted Rasmussen (Fast and Furious 9) Eskel, Mecia Simson Francesca ve Kristofer Hivju (Game of Thrones) Nivellen olarak karşımıza çıkacak.

Stephen Surjik (Umbrella Academy) 201 & 202 bölümlerini, Sarah O'Gorman (Cursed) 203 and 204, Ed Bazalgette (The Last Kingdom) 205 and 208 ve Geeta V. Patel (Meet The Patels)206 and 207. bölümlerini yönetecek.

Dizinin ikinci sezonuyla birlikte Anna Buring (Kill List) Tissaia olarak, Tom Canton (Good Karma Hospital) Filavandrel olarak, Lilly Cooper (Peterloo) Murta olarak, Jeremy Crawford (Titans) Yarpin Zigrin olarak, Eamon Farren (Twin Peaks) Cahir olarak, Mahesh Jadu (Marco Polo) Vilgefortz olarak, Terence Maynard (Cursed) Artorius olarak, Lars Mikkelson (House of Cards) Stregobor olarak, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) Fringilla Vigo olarak, Royce Pierreson Judy) Istredd olarak, Wilson Radjou-Pujalte (Hunter Street) Dara olarak, Anna Shaffer (Harry Potter) Triss Merigold olarak, Therica Wilson Read (Young Wallander) Sabrina olarak geri dönüyor.

"İkinci Sezon İçin Çıta Yükseldi"

Dizinin yürütücü yapımcısı ve dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich (Marvel's Daredevil, Marvel's The Defenders, Umbrella Academy):

"The Witcher'ın ilk sezonuna gelen tepkiler ikinci sezon kadrosu için çıtayı çok yükseğe çıkardı. Sophie Holland ve ekibi yeni karakterlere hayat vermek için alanındaki en iyi oyuncuları bir araya getirdi. Usta yönetmenlerin elinden çıkacak yepyeni hikayeler için son derece heyecanlıyız."

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play