8 dakikada karın kası

Bu uygulama ile günde 8 dakika çalışarak karın kası yapabilirsiniz.

8 dakikada karın kası

Youtube ile 8 dilden fazla ve tüm dünyada 40 milyondan fazla ziyaretçi alan çok ünlü "8 dakikada karın kası" videosunu biz yarattık!

"8 dakikada karın kası" uygulamasını biz başlattık...Taklitlerinden sakının ;-)

Bugün, standart egzersizlerin monotonluğunu yok eden ve eğlenceli yeni bir kendi kendine egzersiz yapma şeklini sizlere tanıtmakla gurur duyuyoruz.

BASE uygulamamız ücretsizdir çünkü sizi ikna etmenin en iyi şeklinin size onu denetmek olduğuna inanıyoruz !

Önemli:

Bir egzersizimizi gerçekleştirdikten sonra zayıflayacağınıza ve de kusursuz bir karına, etkileyici kalçalara, çelik göğüslere sahip olacağınıza söz vermiyoruz....

Egzersiz dünyasında size kesin sonuçlar sağlayan kimseye asla güvenmeyin çünkü kendinizden başka hiçkimse size bunu garanti edemez; her bir egzersiz programının başarısı için temel unsurlar şunlardır: istek ve azim.

Bizim içeriklerimiz, egzersizleri ve projemizin tamamını planladığımız ve geliştirdiğimiz profesyonelliği ve tutkuyu size garanti edecektir.
Nerede, ne zaman ve nasıl isterseniz egzersiz yapabilmeniz, yüksek bir profesyonellik derecesini eşit ölçüde koruyarak, alışılmış egzersiz metodlarının monotonluğunu yok edebilmeniz için alternatif ve eğlenceli bir yol sizlere sunuyoruz.

"Mücadeleniz kendiniz için en iyisini aramaktır, bizimki ise onu elde etmek için size yardım etmektir!"

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

karın kasını çıkarmak için 8 dakikada bu hareketleri yapmak değil iyi bir diyet ile yağlardan kurtulmak gerekir. zaten vücut karın yağları yaktıktan sonra 2 harekette bile karın kası görünür

heee canıım tam 8 dakkada eightpack yaptım bu uygulamadakni tam yapan adam bağırsak fıtığı olur 1 yıldan fazla oldu halen ağrılarını çekiyorum

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play