Alarmlı Saat - Alarm Clock

Akıllı algoritmasıyla öne çıkan oldukça kullanışlı bir alarm uygulaması.

Alarmlı Saat - Alarm Clock

Alarmlı Saat (Alarm Clock), zarif bir şekilde tasarlanmış saatler ve alarm etkinleştirmeleri için akıllı algoritmasıyla sadeliğin yeni bir formu.

Uygulama alarm etkinleştirmeleri için esnek ve akıllı bir algoritma etrafında şekillendirilmiştir. Alarmlar saat dilimi değişikliklerine kendilerini otomatik olarak ayarlar ve her bir alarm önceden tanımlanmış ayarlarla etkinleşir. Siz telefonda konuşuyorsanız, alarm sizi rahatsız etmemek için otomatik olarak düşük bir tonla çalar.

Alarm çalarken sizi birisi ararsa, alarm otomatik olarak ertelenir ve arama zil sesi çalmaya başlar. Alarmlı Saat (Alarm Clock) sizin rahatsız olmanızı önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Siz nasıl uyanmak istiyorsanız ya da hayatınızdaki önemli şeylerin size nasıl hatırlatılmasını istiyorsanız, sizin bu isteklerinize itaat edecektir.

Alarmlı Saati (Alarm Clock), yetinmeci tasarımının dışında, çok düşük sistem kaynağı kullanacak şekilde geliştirdik. Uygulamamızı isterseniz bir alarm yöneticisi olarak ya da isterseniz şarjınızın üzerinde oturan güzel bir masa saati olarak kullanabilirsiniz, seçim sizin.

Uygulamanın kullanılabilirliğini göz ardı etmedik. Ücretsiz Alarmlı Saat (Alarm Clock) uygulamasının dijital modları mevcut olan en büyük ve en kolay görülen sayılara sahiptir, bu sayede onu herhangi bir ışık ayarında ve uzak bir görme mesafesinde keyifle kullanabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Mobil için yeni tasarımınız çok güzel olmuş hayırlı olsun.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost