Governor of Poker 2 - HOLDEM

İnternet bağlantısı olmadan oynayabileceğiniz harika bir poker oyunu.

Governor of Poker 2 - HOLDEM

Governor of Poker 2 ile OFFLINE POKER OYNAMAYA ve Texas'taki her kovboyu bu harika Texas Hold'em Poker RPG oyununda yenmeye hazır mısınız?

Milyonlarca poker oyuncusu tarafından keyifle oynanan bu eğlenceli oyunu şimdi mobil olarak ve herhangi bir internet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz.

Poker öğrenmek isteyenler için büyük fırsat! Texas Holdem Poker kılavuzu ile zorlu rakiplere karşı mücadele etmeyi öğrenin ve gerçek poker yeteneklerinizi geliştirin.

Kazandığınız parayı evler satın almak için harcayın. Ulaşımınızı sağlayın ve zorlu rakiplere karşı oynayıp Texas'ın yeni poker valisini yenin.

Özellikler:

- Saatler süren oynanış süresi.
- Tarafınızdan yenilmeyi bekleyen 80 zorlu rakip.
- 19 şehirde 27 muhteşem tasarlanmış mekan.
- 5 büyük endüstriyel yapıyı ele geçirin.

- Harika Poker Oyun Motoru
Acemiler ve profesyoneller için tasarlanmış yepyeni bir oyun motoru sizleri bekliyor. Sayısız oyun stili ile rakiplerinize karşı taktikler geliştirin ve onların muazzam blöfleri karşısında güveninizi kaybetmeyin.

- İlgi Çekici Hikaye
Governor of Poker 2 birinci oyunun bittiği yerden başlıyor ve olaylar karışıyor. Yeni Dallas hükümeti tüm poker oyunlarına yasak koyuyor ve oyunların yasadışı olduğu kabul ediliyor. Onlara yanıldıklarını göstermeye hazır mısınız? Şimdi her şey sizin elinizde!

- Her zaman ve her yerde Offline Poker oynayın, üstelik hiç internet bağlantısı olmadan!

Heyecan verici bir Texas Hold'em Poker oyunu için internet bağlantısı gerekmez! Governor of Poker 2 ile Offline olarak istediğiniz yerde poker oynayın!

Oyundan çıkmak ya da yanıt vermeleri için insanları beklemenize gerek yok!

- Kişiselleştirilebilir karakterler
Tarzınıza uygun olarak karakterinizi kişiselleştirmeye ne dersiniz? Texas'taki çok sayıda şapka dükkanını ziyaret edin ve hayallerinizdeki şapkayı kendinize seçin.
Tren, kumarhane gemisi ya da posta arabasıyla seyahat edin ve bir sonraki şehre doğru poker oynamak için yollara düşün.

Her şehirde heyecanlı nakit paralı oyunlar oynayın ve büyük turnuvalarda büyük ödüller kazanın. Hayal edemeyeceğiniz kadar çok deneyim kazanacaksınız. Rest çekmek, görmek ya da yükseltmek konusunda uzman olacaksınız. Otur ve git turnuvaları, elemeli ve ödüllü turnuvalar ve nakit paralı oyunlar sizleri bekliyor!

**İNTERNET BAĞLANTISI GEREKTİRMEZ**

Texas Hold'em hayranı mısınız? O halde Governor of Poker 2'ye de bayılacaksınız! Neden başka biri için beklemeniz gerekiyor ki? Şimdi yükleye tıklayın ve Govenor of Poker'in ismine değer bir oyuncu olduğunuzu kanıtlayın!

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play