SimCity BuildIt

Dünyanın en popüler şehir kurma oyunu Android cihazlarınızda!

SimCity BuildIt

HOŞ GELDİNİZ, BAŞKAN! Sizi aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz. İlk işiniz - vatandaşların taşınmak için can attığı size ait, muhteşem ve benzersiz bir şehir kurun. Ama unutmayın, şehriniz büyüdükçe vatandaşlarınızın ihtiyaçları artar. Bu, mobil için yeniden tasarlanmış yepyeni bir SimCity oyunu! Üstelik tamamen TÜRKÇE!

ŞEHRİNİZİ İNŞA EDİN
Sayısız bina ve canlı, 3D grafiklerle bu oyun mobil dünyasındaki en gerçekçi şehir kurma oyunudur. Vergilerin akması ve şehrinizin büyümesi için binaları stratejik olarak yerleştirin. Şehrinizi mobil olarak hem çevrimiçi hem çevrimdışında yönetirken tutun, yakınlaştırın ve 360 derece döndürün.

GÜCÜNÜZÜ ESNEK KULLANIN
Kaynak yaratın ve onları arkadaşlarınızla ve diğer şehirlerle takas edin. Big Ben ve Zafer Takı gibi özel binaların kilitlerini açın veya doğal (ve o kadar da doğal olmayan) felaketler yaratın!

VATANDAŞLARINIZI MUTLU EDİN
Trafik, yangın ve kirlilik gibi gerçek şehir sorunlarını çözün. Vatandaşlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik ve eğlence gibi hizmetleri dengeleyin. Şehrinizi uzmanlaştırmak ve toplumunuzu şekillendirmek için eğlenceli görevleri tamamlayın.

Şehrinizin gece gündüz canlanmasını izleyin!

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

tavsiye ederim güzel bir oyundur.

Aşırı geç para kazanıyorsunuz. Bir polis yeri 6x8 12.000, itfaiye 12.000. Eğitim 40.000 ve size verdikleri para günde 250. Yani aylarca uğraşıp bir yer satın alıyorsunuz fakat 3D ve görüntü oynanış olarak mükemmel. Sadece uzunca boş vakti olanlar için zaman öldüren bir oyun.

Güzel oyun, tavsiye ederim.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost