Tarih Öncesi Parkı

Taş Devri'nin en çılgın parkını kurarak eğlencenin kralı olun!

Tarih Öncesi Parkı

Tarih Öncesi Parkı, tarih öncesine ait yaşamın bambaşka yönlerini gösteren simülasyonlara sahip ücretsiz bir tema parkıdır.

Tarih öncesinin çağrısına yanıt verin ve tarih öncesinini o çılgın gezintilerinin, eğlencelerinin ve lunaparktaki hız trenlerinin dünyasına katılın! Bir mağara adamının sıkıcı yaşamını bitmek bilmeyen harika bir tatile dönüştürün! Müthiş bir tema parkı oluşturun ve Taş Devrinin eğlence kralı olun!

NOT: Ayarlardan oyun dilini TÜRKÇE'ye çevirebilirsiniz.

Oyun Özellikleri:

* Baş döndürücü 60'dan fazla eğlence ve gezinti arasından istediğinizi seçebilirsiniz: dev tahta salıncaklar, baş döndüren atlı karıncalar, taş kaydıraklar, hız trenlerinin en uç versiyonları, su kaydırakları ve hatta bütün bu gezintilerin çalışması için gerçek devasa Jurassic dinozorları tarafından çalıştırılan dinamotorlar!

* Tema parkınızı egzotik ağaçlar, eşsiz çiçekler, pagan totemleri ve taştan yapılmış tapınaklarla süsleyin.

* Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için park çevresinde atıştırma barları, su çeşmeleri, balon stantları ve dinlenme yerleri oluşturun.

* Başdöndürücü eğlence parkınızda ziyaretçilerin kendilerini rahat hissetmeleri için konforlu dinlenme alanları oluşturun ve banklar yerleştirin.

* Misafirinize meyve kokteyli servis edin, onlara harika şiş kebaplar hazırlayın ve tarihte icat edilen ilk dondurmadan ısmarlayın.

* Yokluğunuzda eğlence parkını işletecek ve konuklarınızla ilgilenecek personel istihdam edin.

* Arkadaşlarınızla oynayın ve başarılarınızı onlarla paylaşın! En iyi eğlence parkı oluşturma yarışı yapın!

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük ve en çılgın prehistorik tema parkını yaratın! Tarih öncesi dünya sizi bekliyor! ŞİMDİ ÜCRETSİZ OYNAYIN!

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost