Zombie Frontier

Tüm dünyayı saran zombilerden kurtulmak için zorlu bir mücadele vermelisiniz!

Zombie Frontier

Yıl 2020... T virüsü tüm dünyayı etkisi altına alıyordu.

İnsanları birer zombiye dönüştüren bu virüs sadece bir kaç kişiye bulaşmamıştı. Bu şanslı insanlardan biri de sizsiniz! Hayatta kalmak ve T virüsünün etkisi altına girmek istemiyorsanız, sizi öldürmek isteyen zombileri yok etmeniz gerekiyor. Birbirinden güçlü silahları kullanarak bu heyecanlı maceraya bir an önce başlayın!

Oyun boyunca kazandığınız para ve puanları kullanarak yeni silahlar satın alabilir, karakterinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Oyun Özellikleri:

- Kaliteli grafik ve ses efektleri.
- Çılgın bir oyun deneyimi.
- Geliştirilebilir harika silahlar.
- Ekstra puan sürprizleri.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Zombilerden ne istiyonuz her yerde zombi killer,zombie bomber,zombie frontier. Ali ata bak,ali ışığa koş,ali evlen. Belki konuşsak dertlerini dinlesek özünde iyidirler :D

@02 May 2013 10:32 Nihayet bizide anlayan biri çıktı .!

güzel oyun ama silahları upgrade etmek için kazandığınız paralar yetmiyor.. oyunu yapan firmanın diğer oyunlarını yüklemeniz gerekiyor bu sayede extra para, altın vs veriyor

bu sitede her gün bakmaya çalıştığım köşe. hazırlayan arkadaşlara teşkkür ediyorum. birde köşede dünya çapında indirenlere ait bir liste olursa iyi olabilir. android markette var ama burda da olabilir.

"bööğğeğebööeeeuuughg" anlamı: "abi tanışmaya geliyoruz öldürüyorsunuz ya, şurda iki muhabbet edelim diye geliyoruz, nolur vurmayın artık"

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir