ZUI Locker - şık ekran kilidi

Cihazınızın kilit ekranını bambaşka bir görünüme kavuşturmak ister misiniz?

ZUI Locker - şık ekran kilidi

ZUI Locker'ın görevi, telefonunuzu her açtığınızda sizde bir şaşkınlık oluşturmaktır. Bu yüzden her detay üstüne yoğunlaşır ve kullanıcılara en iyi deneyimi sağlamaya çalışırız.

HD duvar kağıtlarınızı otomatik olarak günceller, her gününüze harika bir resimle başlamanıza yardım eder, dikkatle tasarlanmış etkileşimli mantığı ile bu görsel deneyimin zevkine varmanızı sağlarız.

Özellikler:

Mükemmel arayüz: Her güne etkileyici duvar kağıtları. Bütün duvar kağıtları, tasarımcılarımız tarafından özenle seçilir. Hareketli duvar kağıdı seçeneği ile telefonunuzu sağa ve sola eğerek duvar kağıdınızın bir taraftan diğer tarafa yavaşça hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Ekranınızı her açtığınızda hoş bir deneyim bekleyin.

Verimlilik: Sıklıkla kullandığınız uygulamalarınıza kilit ekranınızdan anında ulaşın. Mesajlarınıza tek bir hareketle erişin.
İncelik: Yakınlık sensörü seçeneği ile telefonunuzun ekranının yanlışlıkla açılmasını önleyebilirsiniz. ZUI Locker size iki güvenlik türü sağlar: telefonunuza bir kod veya şekil kilidi ile tam koruma sağlar.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bu uygulamada sayfa değiştirmede bi kadin sesi cikiyor napmaliyim

Uygulama çalıştığında kadın sesi çıkıyorsa erişilebilirlikteki ayarını kapatın

bu uygulumada şifreyi koydum ve sonra unuttum nasıl şifreyi kırabilirim :/

Arkadaslar ben bu uygulamayi note 3 de kullandım ama sistem çalışmasına engel oluyor bunu bizzat kendim yaşadım arkadaşımın note 3 une yükledim aynen az kalsın Rusya rom unu yükleyecek daha olmadı tlf satacaktim. Sistemde olan sorunlar sıklıkla her zaman değil home tuşu calismiyor örneğin bir uygulamadan çıkmak isteseniz calismiyor video oynatıcı takılıyor diyeceksiniz ki ne alakası var sanırım ilk açılışta bir sıkıntı yapıyor Sistem ondan sonra stabil calismiyor. Yükleyin ama böyle bilin diye

2 kez yanlış girdiğinizde yabancı zannedip fotoğrafınızı çekiyor, sahibide bunu görüyor :D Bizzat demin yaşadım :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play