Panik Butonu

Panik durumlarında yardım isteyeceğiniz yakınlarınıza tek bir tuşla ulaşabilirsiniz.

Panik Butonu

Acil bir durumda, hangi yakınınızdan yardım isteyeceksiniz?

Pronet'in bu konuda ücretsiz ve yararlı bir hizmeti olan Panik Butonu her telefonda bulunması gereken bir uygulama.

"Pronet Panik Butonu" uygulamasıyla, panik anında ya da acil durumda panik butonuna tek bir dokunuşunuz yeter!

Üstelik Pronet abonesi olmanıza da gerek yok. Pronet abonesi olsanız da olmasanız da, acil durumlarda bir dokunuşunuzla sevdiklerinizden yardım isteyebilirsiniz.

Pronet abonesiyseniz, panik butonuna bastığınız anda, hem önceden belirlediğiniz 2 yakınınıza SMS ile lokasyon bilgileriniz iletilir hem de bu kişiler Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi tarafından aranarak durum hakkında bilgi verilir. Ayrıca alarm sisteminizin açık olup olmadığını ve alarm sinyallerinizi uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. 

Pronet abonesi değilseniz de uygulamadan yararlanmanız çok kolay. Tek yapmanız gereken uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra, acil durumda SMS göndermek istediğiniz 2 yakınınızın telefon numaralarını uygulamada belirtilen alana girmek. Pronet Panik Butonu, acil durumlarınızda panik butonuna tek bir dokunuşunuzla belirlediğiniz bu kişilere SMS ile lokasyon bilgilerinizi göndermenizi sağlar.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

yorumları okumasam hemen aile fertlerine yükletirdim. Ama İOS da yorumları okuyunca gerek yok dedim biraz daha olgunlaşmalı program o zaman indiririz..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play