Yandex.Navigator

Türkiye kara yollarını hatta sokak aralarını bile anı anına takip eden harika bir uygulama

Yandex.Navigator

Ünlü Rus arama motoru Yandex'in bir uygulaması olan Yandex Navigator, rakibi Google'ın aksine, Türkiye'yi çok iyi tanıyor ve Türkçe'yi de ana dili gibi konuşup anlıyor. Trafik sıkışıklığını anı anına gösterebilen uygulama, bunu sadece ana yollarda değil, en ücra semtlerin en unutulmuş sokaklarında dahi başarıyla uyguluyor. Aradığınız caddeyi, sokağı, adresi tamamen sesle bildirmenize de imkan tanıyan Yandex Navigator, Türkiye kara yolları için şu anda en mükemmel navigasyon uygulaması olarak dikkat çekiyor. Üstelik ücretsiz olduğunu da hatırlatalım.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

androidde kullanıyorum on numara 5 yıldız

çok harika uygulama haa. ulan bim i göstermiyo bee iett durağını göstermiyo bunla yol bulmayı bırak bildiğin yolu tanıyamıyosun.

@18 Oca 2015 13:59 Bim'i göstermiyorsa bir zahmet adamlara yardımcı ol da eklensin. Nereden bilsin adamlar hangi sokaktaki BİM'i göstermediğini.
Toplu taşıma sistemi henüz Türkiye'de olmadığı için otobüs duraklarını göstermez. Kaldı ki navigasyon uygulaması bu. Arabanda kullanacaksın ne otobüs durağından bahsediyorsun


Türkiye için en iyi bedava navigator

kime göre neye göre türkiye için en mükemmel navigasyon uygulaması keşke haberin bi kenarına "bu bir reklamdır" yazsaydınız o zaman anlardım.

@19 Oca 2015 00:06 Webrazzi'de ödül kazandı uygulama. Herkes kullanıyor, beğeniyor. Hala ne reklamı kardeşim? Rahat olun biraz...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play